500 سرمايه گذار در همايش سرمايه گذاري كرمانشاه شركت مي كنند

كرمانشاه - ايرنا - استاندار كرمانشاه با اشاره به برگزاري همايش فرصت هاي سرمايه گذاري استان كرمانشاه در تهران گفت: تاكنون بيش از 500 سرمايه گذار براي حضور در اين همايش دعوت شده اند.

به گزارش خبرنگار ايرنا، هوشنگ بازوند عصر شنبه در كارگروه اقتصاد مقاومتي استان كرمانشاه گفت: در اين همايش كه 17 دي ماه برگزار مي شود با سرمايه گذاران براي حضور در كرمانشاه و سرمايه گذاري در بخش هاي مختلف صحبت و رايزني مي شود.
وي افزود: اين همايش فرصت خوبي است تا ظرفيت ها و قابيلت هاي كرمانشاه را به سرمايه گذاران بشناسانيم و از آن ها براي حضور در مركز غرب كشور دعوت كنيم.
بازوند ادامه داد: استان كرمانشاه چه در بخش هاي صنعتي، معدني، گردشگري، ورزشي و ... توانمندي هاي زيادي دارد به گونه اي كه در هر كدام آن ها چندين سرمايه گذار مي تواند ورود پيدا كند.
استاندار كرمانشاه خاطرنشان كرد: با توجه به محدوديت هاي دولت در بخش اعتباري بهترين راه براي توسعه اقتصادي و اجرا و تكميل پروزه هاي مهم و اثربخش، جذب سرمايه گذار است.
وي همچنين از مديران استان خواست تا در صورتي كه با سرمايه گذاري آشنايي دارند وي را براي حضور در همايش روز 17 دي دعوت كنند.
بازوند در پايان گفت: رئيس مجلس شوراي اسلامي، وزير نفت، رئيس كل بانك مركزي و احتمالا وزير كشور سخنرانان همايش فرصت هاي سرمايه گذاري كرمانشاه خواهند بود.
استان كرمانشاه با 2 ميليون نفر جمعيت در 550 كيلومتري شهر تهران و در شمال غربي كشور قرار گرفته است.
7458/8066