250 رسانه فارسي زبان در دنيا عليه ايران اسلامي فعال است

آستارا - ايرنا - معاون بسيج و امور استان هاي سازمان پدافند غير عامل كشور با اعلام فعاليت 250 رسانه فارسي زبان عليه ايران اسلامي در دنيا، بر لزوم شناخت تهديدات دشمن در حوزه جنگ نرم و وحدت و همدلي مسلمانان تاكيد كرد. .

به گزارش خبرنگار ايرنا، سردار غلامعلي حيدري روز پنجشنبه در نخستين همايش ملي پدافند غيرعامل مردم محور در هتل اسپيناس آستارا اظهار داشت: دشمن از شبكه هاي اجتماعي و تهديدات تروريستي و امنيتي با راه اندازي گروه هاي سلفي و داعش، براي شكاف بين مردم بهره برداري مي كند.
وي بيان كرد: دشمنان با اعمال تحريم به دنبال جنگ اقتصادي هستند اما در مقابل سياست هاي رهبر معظم انقلاب و تدبير دولت شكست خورده اند و مقام معظم رهبري مهم ترين تكيه گاه نظام در حوزه جنگ نرم هستند.
حيدري ادامه داد: پايداري زيرساخت ها و توليد علم در پدافند غيرعامل، آسيب پذيري مراكز حياتي را كاهش مي دهد و ارتقاي نظام مديريتي و اثربخش در بحران و صيانت از سرمايه انساني از هدف هاي پدافند غيرعامل است.
معاون سازمان پدافند غيرعامل افزود: دنيا به موضوع پدافند غيرعامل توجه دارد و با عنايت به پيشرفت علم و فناوري، عرصه‌ تهديدات پدافند غيرعامل گسترش يافته و در ايران نيز جهت مقابله با آن كارهاي خوبي انجام شده است.
نخستين همايش ملي و دو روزه پدافند غيرعامل مردم محور با شركت كارشناسان و مسئولان كشوري و استاني، از صبح امروز در هتل اسپيناس بندر مرزي آستارا آغاز شده و سخنراني ها، نشست هاي علمي و رونمايي از كتاب در موضوع همايش از بخش هاي متنوع آن است.
شهرستان مرزي بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در منتهي اليه غرب استان گيلان و همسايگي جمهوري آذربايجان قرار دارد .
7105 / 7274 /6030