تيم فوتسال ملي حفاري برابر حريف خود به برتري رسيد

اهواز - ايرنا - تيم فوتسال ملي حفاري در هفته بيست و دوم رقابت هاي ليگ برتر فوتسال كشور برابر ميهمان خود تيم پارسيان شهر قدس به برتري رسيد.

به گزارش ايرنا تيم فوتسال ملي حفاري شامگاه چهارشنبه در سالن شهرك نفت اهواز، پذيراي تيم پارسيان شهر قدس بود كه در نهايت با نتيجه سه بر 2 به پيروزي دست يافت.
در نيمه نخست اين بازي، بازيكنان تيم ملي حفاري توپ و ميدان را در اختيار داشتند و با پيروزي 2 بر يك به رختكن رفتند؛ در نيمه دوم تيم ملي حفاري كه از امتياز ميزباني برخوردار بود يك گل ديگر به حريف زد اما در ادامه فشار حملات پارسيان بيشتر شد و اين تيم دومين گل خود را به ثمر رساند.
حضور پرشور تماشاگران اهوازي با تشويق پي در پي خود از مهمترين حواشي اين ديدار بود.
در اين ديدار هومن يعقوبي، اميد رستمي و عليرضا رفيعي براي تيم ملي حفاري ، و عليرضا شيخلر و ابوالفضل حسيني گل هاي تيم پارسيان شهر قدس را به ثمر رساندند.
رضا داوود نژاد سرمربي تيم فوتسال ملي حفاري گفت: تيم پارسيان جزو تيم هاي خوب ليگ است، اين تيم هر چند در رده هاي پايين جدول قرار دارد اما در مقابل ما به خوبي ظاهر شد و در بعضي از دقايق بازي تيم ما را اذيت كرد.
وي با رضايت از عملكرد بازيكنانش در اين ديدار افزود: بايد به بازيكنان تيم كه با مصدوميت در ميدان حاضر شدند تبريك بگويم؛ تيم ملي حفاري متعلق به همه مردم خوزستان است و اميدوارم روند رو به رشد خود را همچنان ادامه دهيم.
سرمربي تيم فوتسال ملي حفاري گفت: اين بازي بي شك يكي از بازي هاي خوب ليگ بود، حريف چون در انتهاي جدول قرار داشت تلاش مي كرد تا با پيروزي در اين بازي از سقوط به ليگ پايين تر فرار كند از طرفي ما هم دوست داشتيم به جايگاه اصلي خود يعني سوم جدول برگرديم. اميدوارم در هفته آينده با بردي كه مقابل تيم مقاومت كسب مي كنيم جايگاه خود را در جدول تثبيت كنيم.
وي با اشاره به اينكه بازيكنان جوان تيم به خوبي جواب اعتماد ما را دادند بيان كرد: در اين فصل سعي كرديم بيشتر به بازيكنان جوان و بومي ميدان دهيم و تاكنون نتايج به نسبت خوبي كسب كرده ايم؛ بازيكنان جواني داريم كه در آينده حرف هاي بسياري براي گفتن دارند و مي توانند آينده تيم را تامين كنند.
تيم ملي حفاري هم اكنون با كسب 35 امتياز در مكان پنجم جدول ليگ برتر فوتسال قرار دارد.
9879/ 6037