آمریكا زودتر از پیش بینی ها از منطقه خارج شد

دزفول - ایرنا - معاون هماهنگ كننده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: خروج آمریكا از سوریه با توجه به شرایط منطقه و پیروزی های رزمندگان جبهه مقاومت پیش بینی شده بود ولی این كار زودتر از پیش بینی ها انجام شد.

به گزارش ایرنا سرهنگ پاسدار عبدالرضا حاجتی عصر یكشنبه در آیین تودیع و معارفه جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج دزفول در حسینیه این ناحیه افزود: بسیاری از برنامه های دشمن برای ضربه زدن به انقلاب را در فتنه 88 دیدیم.
وی با بیان اینكه نفوذی های دشمن در این جریان در هر لباسی آمدند، گفت: برای مقابله با دشمن باید هر روز بر بصیرت نیروهای انقلابی افزوده شود.
معاون هماهنگ كننده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان افزود: ناحیه مقاومت بسیج دزفول از نواحی نمونه استان خوزستان بوده و توانسته است در سال های اخیر موفقیت های خوبی در سطح استان كسب كند.
وی اظهار داشت: دزفول جهادی ترین جوانان و مردان را به میهن اسلامی تقدیم كرده است كه برخی از آنها در حال خدمت به انقلاب اسلامی هستند.
به گزارش ایرنا سرگرد پاسدار غلامحسین پرهیزگار در این آیین به سمت جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج دزفول معرفی شد و از زحمات چهارساله سرگرد پاسدارعلی گل آرا تقدیر به عمل آمد.
3022