سرمربي تيم فوتسال بانوان فجر عطاي كار را به لقايش بخشيد

شيراز-ايرنا- ستاره زارع سرمربي تيم فوتسال بانوان صنعت فجر شيراز كه در ليگ برتر ايران حضور دارد، از اين سمت كناره گيري كرد و عطاي كار را به لقايش بخشيد.

سرمربي تيم فوتسال بانوان صنعت فجر شيراز، يكشنبه (دوم دي 97) با اشاره به اينكه استعفايم را پس از شكست برابر تيم ملي حفاري اهواز به باشگاه ارايه كردم، به ايرنا، افزود: از آن جا كه شهرآورد شيراز را در پيش داشتيم، نخواستم آن را علني كنم تا اين بازي به حاشيه كشيده نشود.
زارع اظهار داشت: در بازي شهرآورد شيراز در ليگ برتر بانوان ايران كه سي ام آذرماه 97 با نتيجه مساوي سه بر سه پايان يافت، هيچ دخالتي نداشتم.
سرمربي با سابقه تيم فجر گفت: اميدوارم باشگاه با استعفايم موافقت كند و فعلا قصد ندارم علت كناره گيري خود را تا پايان بازي هاي ليگ بيان كنم.
تيم صنعت فجرشيراز كه از تيم هاي مدعي صعود كننده به مرحله حذفي بود به يكباره بنا به دلايلي ضعيف ظاهر شد، به گونه اي كه شانس صعودش به مرحله حذفي (پلي آف) كمرنگ تر شد.
هم اينك اين تيم پس از انجام 19بازي با 29 امتياز در رده پنجم جدول قرار دارد و با توجه به بازي هاي سختي كه پيش رو دارد بعيد است كه ديگر شانسي براي صعود داشته باشد.
همانگونه كه بارها اشاره شد، فوتبال و فوتسال فارس چند سالي است كه شرايط خوبي ندارد و نمايندگان اين استان در ليگ هاي مختلف كه در حد نام فارس هم نيست، حال و روز خوبي ندارند و معلوم نيست چه كسي پاسخگوي اين همه ناكامي هاست.
هيات فوتبال فارس كه متولي فوتبال اين استان است بايد پاسخگو باشد تا مشخص شود چه كساني مقصر هستند و براي يك بارهم كه شده به اين نابساماني ها پايان داده شود و نقش نهادهاي نظارتي در ورزش نيز مشخص شود.
تيم هاي برق 75 ساله، كارا، بهمن، مرصاد، برق جديد شيراز و بسياري از تيم هاي ديگر فارس به ويژه در پايه ها هم اينك نامي از آنها باقي نيست و اين پرسش قابل مطرح است كه هيات فوتبال فارس چگونه امتياز اين تيم ها را واگذاركرده است.؟
البته كُل فوتبال فارس سال هاي زيادي است كه در خواب خرگوشي به سرمي برد به همين دليل است كه استخوان بندي تيم هاي فجر شهيد سپاسي و قشقايي شيراز را بازيكنان غير بومي، آن هم نه درجه يك بلكه دسته چندم كشور تشكيل مي دهند، در باره فوتبال فارس و اينكه چرا به اين وضعيت گرفتار شده، بحث ديگري مي طلبد.
پرسش كارشاسان فوتبال فارس اين است كه چگونه استاني مانند خوزستان (اگرچه مهد فوتبال است)، چهارتيم در ليگ برتر دارد اما فوتبال فارس كه 2 تيم در ليگ برتر داشت و تيم هاي پايه اي آنها در ليگ برتر بودند، هم اينك 6سال است در حسرت داشتن يك تيم در ليگ برتر به سر مي برد.؟
7368 /6118

سرخط اخبار استان‌ها