«مزدك رستمي» مقابل دوربين محكومين رفت

تهران_ايرنا- شانزدهمين اپيزود از فصل دوم مجموعه «محكومين» به نام «همدرد» با حضور بازيگراني چون مزدك رستمي و حشمت آرميده، در حال فيلمبرداري است.

به گزارش خبرنگار فرهنگي ايرنا،شانزدهمين اپيزود سريال محكومين كليد خورد. اين اپيزود همدرد نام دارد.
در هر قسمت از مجموعه 40 اپيزودي محكومين داستاني مستقل روايت مي شود اما محور اصلي آن مجازات جايگزين حبس، خانواده و بحران طلاق است.
فصل دوم اين مجموعه هم از نظر تعداد قسمت و هم از نظر تعداد بازيگر و لوكيشن، از «محكومين يك» بيشتر است. مجيد اسماعيلي پارسا و اميرمحمد عبدي كار نگارش فيلمنامه اين مجموعه را بر عهده دارند.
حجم غالب فيلمبرداريِ اپيزود شانزدهم بر فضاهاي خارجي در محدوده خيابان هاي مختلفي چون ستارخان، بازار و احمد آباد مستوفي متمركز شده. گفته مي شود مراحل فني اين مجموعه به صورت همزمان در حال انجام است و تا كنون حدود 25 درصد از آن انجام شده است.
«محكومين 2» مرداد ماه امسال در منطقه اطراف اسلامشهر كليد خورد. اين مجموعه با حضور نزديك به 500 بازيگر در بيش از دويست لوكيشن مختلف در تهران فيلمبرداري مي شود.
هر قسمت از «محكومين 2» موسيقي جداگانه اي دارد كه همزمان با فيلمبرداري و تدوين در حال ساخته شدن است. تهيه كننده اين مجموعه پيش بيني مي كند در صورت پيش رفتن برنامه ريزي ها توليد اين مجموعه تا ارديبهشت 98 به پايان برسد تا ازشبكه يك سيما روانه آنتن شود.
نازنين فراهاني، كوروش تهامي، بيتا سحرخيز، نگار عابدي، شهره لرستاني، بيژن بنفشه خواه، حسين محب اهري، بهراد خرازي، مهري آل آقا، مهدي صباغي، عليرضا استادي، محمود جعفري، مريم بوباني، رابعه مدني، افسانه ناصري، مهرداد ضيايي، شيرين اسماعيلي، كاوه آهنگر، الهام طهموري و آتيه جاويد، مزدك رستمي، حشمت آرميده، سامان ارسطو از جمله بازيگراني هستند كه در برخي از اپيزودهاي اين مجموعه مقابل دوربين قرار گرفته اند.
سيد جمال حاتمي كارگردان و بهروز مفيد تهيه كنندگي اين كار را به عهده دارد.
فراهنگ**9210 ** 1418