تیم هیات بسكتبال مهاباد از صعود به مرحله دوم بازماند

مهاباد- ایرنا- تیم هیات بسكتبال مهاباد در ادامه رقابت های دور برگشت لیگ دسته 2 باشگاه های كشور از صعود به مرحله دوم این رقابت ها بازماند.

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دوره برگشت مرحله مقدماتی گروه دوم رقابت های لیگ دسته 2 بسكتبال كشور با حضور پنج تیم طی سه روز به میزبانی این شهرستان برگزار شد.
وی ادامه داد: در این مسابقات تیم هیات بسكتبال مهاباد كه با تیم های اسدآباد همدان، مهتاب قم، افلاك لرستان و طلای سبز رفسنجان هم گروه بود با 2 شكست و یك پیروزی از صعود به دوره دوم باز ماند.
مصطفی پور ادامه داد: در پایان این مسابقات تیم های مهتاب قم با سه و تیم اسدآباد همدان نیز با 2 برد به ترتیب به عنوان تیم های اول و دوم به مرحله بعد صعود كردند.
به گزارش ایرنا، مرحله گروهی رقابت های لیگ دسته دوم بسكتبال با حضور 19 تیم در قالب سه گروه پنج تیمی و یك گروه چهار تیمی به صورت متمركز و رفت و برگشت برگزار می شود و در نهایت از هر گروه 2 تیم به مرحله بعد صعود می كنند.
مهاباد با 237 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد و دارای 45 هیات ورزشی در رشته های مختلف و 70 باشگاه خصوصی و 20 باشگاه دولتی است.
9903/6185/7129