كميته داوران براي بازيهاي حساس داوران باكيفيت تري انتخاب كند

اهواز – ايرنا – سرمربي تيم فوتسال ملي حفاري گفت: اميدوارم كميته داوران فدراسيون براي بازي هاي حساس داوران با كيفيت بالاتري انتخاب كند تا تيم ها اطمينان يابند حقشان تضييع نمي شود.

رضا داوود نژاد جمعه شب پس از شكست مقابل تيم اهورا بهبهان در هفته بيست و يكم رقابت هاي ليگ برتر فوتسال به خبرنگار ايرنا گفت: بازي با اهورا دربي فوتسال خوزستان بود و اين موضوع حساسيت كار را دوچندان مي كرد اما در كل بازي خوبي از هر 2 تيم شاهد بوديم.
وي با بيان اين كه بازي كردن در شهر بهبهان مقابل اين همه تماشاگر سخت است از طرفي تيم اهورا در حال سقوط است و بازيكنان آن انگيزه بالايي دارند، گفت: در نيمه دوم، دروازه بان و بازيكنان حريف بارها خودشان را روي زمين مي انداختند و بازي هشت مرتبه قطع شد و كيفيت لازم را از دست داد.
سرمربي تيم ملي حفاري افزود: بازي هميشگي خود را به نمايش گذاشتيم اما يك سري اشتباهات فردي باعث باخت ما شد اگر چه بازيكنان ما خيلي تلاش كردند حتي بعد از دريافت سه گل به بازي برگشتيم اما وجود تماشاگران روي جو بازي و داور تاثيرگذار بود كه اميدوارم مسئولان فكري براي سالن بهبهان كنند.
وي ادامه داد: با توجه به جمعيتي كه در سالن بازي حضور داشت هر لحظه ممكن بود براي كسي اتفاقي رخ دهد. نصف تماشاگران حاضر در سالن به دليل كمبود جا روي ميله ها نشسته بودند و به نيمكت تيم ها بسيار نزديك بودند از طرفي تعداد نيروهاي انتظامي بسيار كم بود لذا معتقدم كه بازي هاي تيم اهورا بايد در سالن ديگري برگزار شود. ما بهانه اي نداريم و باخت خود را قبول داريم ولي حتما بايد اتفاقي رخ دهد تا اقدامي در اين خصوص صورت گيرد.
داوود نژاد گفت: من هم دوست دارم كه استان خوزستان پنج تيم در ليگ برتر داشته باشد ولي مواردي براي برگزاري بازي هاي ليگ برتر لازم است تا شاهد يك بازي باكيفيت باشيم. سالن بهبهان به گونه اي است كه فاصله خط زمين تا تماشاگران كمتر از يك متر است و تماشاگران نزديك زمين هستند.
وي با بيان اين كه قول مي دهم در هفته هاي آينده اين باخت را جبران كنيم افزود: ما در حال حاضر تيم پنجم جدول هستيم و اميدوارم در 2 بازي آينده كه در خانه به ميدان ميرويم بتوانيم به رتبه سوم جدول برگرديم. با توجه به اين كه مسابقات اين فصل به صورت پلي آف برگزار مي شود و چهار تيم برتر به مرحله بعد صعود مي كنند همه تيم ها انگيزه دارند.

** 90 درصد بازيكنان تيم جوان و بومي هستند
در ادامه محسن عليپور سرمربي تيم فوتسال اهورا بهبهان گفت: 90 درصد بازيكنان ما جوان و بومي بهبهان هستند و در اين ديدار از جان و دل مايه گذاشتند و كاري بزرگ رقم زدند.
وي با بيان اينكه حريف يكي از تيم هاي خوب ليگ به شمار مي رود و امتياز گرفتن از آن كار آساني نيست افزود: از عملكرد بازيكنانم راضي هستم، آن ها به هر قيمتي سه امتياز اين ديدار را از آن خود كردند و ظرفيت فوتسال بهبهان را بار ديگر نشان دادند.
سرمربي تيم اهورا بهبهان با بيان اين كه اولين سال حضور در ليگ برتر را تجربه مي كنيم لذا نبايد از تيم ما توقع زيادي داشت اما با اين وجود سعي مي كنيم در بازي هاي خانگي به حريفان امتياز ندهيم افزود: به دليل تجربه كم و كمبود بازيكن روي نيمكت، در بسياري از بازي ها به ويژه در نيم فصل اول نتيجه را به حريفان واگذار كرديم در صورتي كه اگر به تيم ما توجه بيشتري شود مي توانيم عملكرد بهتري داشته باشيم.
وي با بيان اينكه در ليگ برتر ماندني هستيم گفت: تنها دلخوشي تيم ما، هواداران هستند و ما براي شاد كردن آن ها تلاش مي كنيم. اگر بدشانسي نيم فصل اول را نداشته باشيم در ليگ ماندني هستيم. در نيم فصل دوم نتايج خوبي گرفتيم و سعي مي كنيم اين روند را ادامه دهيم.
به گزارش ايرنا ديدار تيم هاي اهورا بهبهان و ملي حفاري در هفته بيست و يكم رقابت هاي ليگ برتر فوتسال با نتيجه چهار بر سه به سود تيم اهورا به پايان رسيد. تيم هاي ملي حفاري و اهورا در حال حاضر با كسب 32 و 16 امتياز در مكان هاي پنجم و سيزدهم رده بندي جاي دارند.
9879/6002