گل قيچي برگردان رونالدو با شيشه هاي كريستالي جاودانه شد

تهران- ايرنا- هنرمند كلمبيايي، گل قيچي برگردان و مشهور «كريستيانو رونالدو» ستاره سابق تيم رئال مادريد به يوونتوس را تنها با استفاده از شيشه هاي كريستالي رنگي، بازآفريني كرد.

به گزارش ايرنا، روزنامه آ. اس اسپانيا روز چهارشنبه با درج اين خبر نوشت: گل قيچي برگردان رونالدو براي كهكشاني ها كه در بازي مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان فصل 2017 - 2018 مقابل يوونتوس به ثمر رسيد، از نگاه بسياري، زيباترين و ظريف ترين گل تاريخ اين رقابت ها لقب گرفته است؛ گلي آن قدر تحسين برانگيز كه حتي هواداران قهرمان سري آ را وادار كرد تا ايستاده به تشويق اعجوبه پرتغالي مشغول شوند.
زماني كه كاپيتان تيم ملي پرتغال در حال سبك و سنگين كردن كوچ به تورين و بازي براي يوونتوس بود، هيچ كس كوچك ترين ذهنيتي در مورد چنين اقدامي از سوي او نداشت؛ اما رونالدو بعدها به طور علني اقرار كرد كه واكنش هواداران تيم ميزبان در آن ديدار، يك از فاكتورهاي تاثيرگذار در تصميمش براي پيوستن به بانوي پير بوده است.
و حالا پس از گذشت چند ماه از آن گل و جدايي غافلگيركننده رونالدو از سانتياگو برنابئو، «مستر بلينگ» هنرمند كلمبيايي با استفاده از شيشه هاي كريستال لحظه به پرواز در آمدن مهاجم زاده مادريد براي تبديل به گل كردن پاس «دني كارواخال» را باز سازي كرده است.
ورزشي**3991**9129