80 گروه براي بازرسي بازار شب يلدا در خوزستان فعال هستند

اهواز - ايرنا - معاون نظارت و بازرسي سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: 80 گروه به منظور بازرسي و نظارت بازار شب يلدا در خوزستان در حال فعاليت هستند.

علي محمد رحماني زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا بيان كرد: نظارت ويژه بازار شب يلدا از 26 آذر آغاز و تا 30 آذر ادامه داد و با اصناف متخلف برخورد جدي و قاطع مي شود.
وي گفت: در آستانه فرا رسيدن شب يلدا و افزايش تقاضاي خريد براي برخي كالاها از جمله شيريني، آجيل، تنقلات، خشكبار و ميوه و تره بار،بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با همكاري بازرسان اصناف، تعزيرات حكومتي و اماكن نيروي انتظامي در قالب 80 گروه ثابت و سيار كار نظارت بر اقلام پرمصرف شب يلدا را بر عهده دارند.
وي ادامه داد: در اين مدت از انواع اقلام پرمصرف از جمله آجيل، شيريني، ميوه و تره و بار در سطح خوزستان در 2 نوبت صبح و بعدازظهر بازرسي انجام، و در صورت مشاهده تخلف با متخلفان برخورد خواهد شد.
وي با بيان اينكه برخي از قيمت ها در حال بازگشت و كاهش است، افزود:بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت بر روند ميزان جذب، توزيع و ثبت اطلاعات انبار كالاهاي اساسي در سامانه جامع انبارها نظارت دارند.
معاون نظارت و بازرسي سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: اصناف با توجه به قيمت هاي مصوب كالاي خود را عرضه كنند.
رحماني زاده ادامه داد:شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره تلفن 124ستاد خبري سازمان صنعت، معدن و تجارت تماس بگيرند.
7158/ 6037

سرخط اخبار استان‌ها