روابط عمومی ها صدای امیدآفرین نظام جمهوری اسلامی باشند

كرمان - ایرنا - مشاور استاندار كرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: روابط عمومی ها باید صدای امیدآفرین دولت و نظام جمهوری اسلامی باشند.

به گزارش ایرنا، عباس تقی زاده روز یكشنبه در شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان بردسیر خواستار همگرایی و انسجام درونی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی با هدف عملكرد قوی تر شد .
وی اضافه كرد: رویداد 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی می
تواند با مشاركت افزون تر مردم در برنامه ها و تناسب با نیازهای نسل جوان، امید اجتماعی را ارتقا دهد.
وی اظهار داشت: روابط عمومی ها در برگزاری آیین های 40 سالگی انقلاب، نقش محوری دارند و لازم است به تنوع مخاطبان و تغییرات اجتماعی در تولید و انتشار محتوا توجه داشته باشند.
وی اظهار داشت: همچنان كه در تولید محتوا فعالانه عمل می كنیم باید به زمینه های انتشار محتوا نیز اهمیت بدهیم.
به گفته تقی زاده، استفاده از نتایج پژوهش و افكارسنجی، روابط عمومی ها را در هماهنگ سازی متن و زمینه انتشار یاری می رساند.
وی با اشاره به تنوع در نیازها و علاقه مندی های مخاطبان عنوان كرد: تناسب شیوه و ادبیات اطلاع رسانی با شرایط جامعه به پذیرش و تاثیرگذاری محتوا كمك می كند.
تقی زاده به تاثیر مخرب اخبار جعلی نیز اشاره كرد و گفت: صحت، سرعت و جامعیت در اطلاع رسانی و پاسخگویی مدیران در قبال رسانه ها اقبال به اخبار جعلی و فراگیر شدن آنها را كاهش می دهد.
وی تضعیف اعتماد و امید در جامعه را از آسیب های اخبار جعلی عنوان كرد و خواستار سیاست گذاری ارتباطی از سوی مدیران و روابط عمومی ها برای تعامل پویا با رسانه ها و اطلاع رسانی بهنگام و صحیح شد.
همچنین فرماندار شهرستان بردسیر نیز با اشاره به لزوم بیان خدمات 40 ساله انقلاب اسلامی افزود: اگر خدمات نظام و دولت را به اطلاع مردم برسانیم به طور قطع مردم خدمات را لمس خواهند كرد.
مجید نجف پور با بیان برخی دستاوردها اعم از ثبت هزار و ۲۱۰ نفر تاكنون در سامانه رصد و كسب رتبه نخست اشتغال به دلیل جمعیت خاطر نشان كرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ۲۱ واحد صنعتی در این شهرستان به وجود آمده كه صنایع فولاد سر آمد آنها است.
وی در ادامه به برخی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در بردسیر اعم از ثبت ۶۲ اثر تاریخی، برق رسانی ۳۰۱ روستا، گازرسانی صد درصدی به تمام شهرها، اجرای ۴۱ طرح هادی، ساخت۲۶ خانه بهداشت روستایی نیز اشاره كرد.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان بردسیر با بیان برخی از پروژه ‌های در دست اقدام اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید در شهرداری‌ های و دهیاری‌ های بردسیر بالغ بر یك میلیون متر مربع آسفالت انجام شده است.
وی وحدت و تعامل در این شهرستان را مثال زدنی عنوان كرد و به لزوم اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب توسط ادارات نیز تاكید كرد.
عباس نظری كارشناس روابط عمومی استانداری كرمان نیز برنامه های پیش بینی شده روابط عمومی ها را تشریح كرد.
در پایان از روابط عمومی های فرمانداری، شهرداری بردسیر، آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر تقدیر شد.
شورای هماهنگی روابط عمومی شهرستان بردسیر امروز یكشنبه ۲۵ آذر با محوریت تبیین نقش روابط عمومی ها در بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی به ریاست فرماندار بردسیر و با حضور مشاور استاندار در امور رسانه و روابط ‌عمومی، معاونان فرمانداری، بخشداران، شهرداران، روسای ادارات و كارشناسان روابط‌ عمومی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
بردسیر در فاصله 60 كیلومتری غرب كرمان قرار دارد.
3029/7421