۲۵ آذر ۱۳۹۷،‏ ۱۷:۲۷
کد خبر: 83136664
۰ نفر
چهارمین سالانه هنرهای شهری پایتخت فراخوان داد

تهران- ایرنا- فراخوان چهارمین سالانه هنرهای شهری پایتخت كه قرار است نوروز سال آینده با عنوان «بهارستان 98» برگزار شود فراخوان داد.

به گزارش روز یكشنبه ایرنا از سازمان زیباسازی شهر تهران، مهلت تحویل آثار با مراجعه حضوری به این سازمان در بخش «دیوارهای كوچك» تا تاریخ نهم دی، بخش هنرهای محیطی، آذین بندی خلاق و نوگرا تا 12 دیماه و بخش تخم مرغ های نوروزی تا 23 دیماه امسال اعلام شده است.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران اعلام كرد:هنرمندان تجسمی در بخش های مختلف این سالانه به رقابت با هم می پردازند و علیرضا اصفهانی ‌زاده، محمود پورنصری ‌نژاد، سعید روانبخش، سیدمحمود شعیبی، كامبیز صبری، كیانوش غریب ‌پور، محمدرضا فیروزه ‌ای و محسن گودرزی از اعضای شورای انتخاب آثار و داوری بهارستان 98 هستند.
برزین صادقی گفت: طرح های مختلف برای زیباسازی و ایجاد تنوع در جداره‌ های شهری، پایه پل‌ ها، عرشه پل ‌های سواره و پیاده، تنه خشك درختان و هواكش مترو مورد توجه هیات داوری بهارستان 98 خواهد بود.
ضرغامی با اشاره به اینكه همه‌ هنرمندان با گرایش‌ های مختلف هنرهای تجسمی، نقاشان، مجسمه ‌سازان، طراحان گرافیك، هنرمندان تصویرگر، هنرمندان فعال در هنرهای محیطی و سایر موارد می ‌توانند در بهارستان 98 شركت كنند، ادامه داد: هیات داوران سه اثر در بخش نقاشی دیواری و سه اثر را در بخش هنرهای محیطی و آذین بندی با جایگاه برابر به ‌عنوان آثار برگزیده بهارستان 98 معرفی خواهند كرد و بخش تخم‌ مرغ‌ های نوروزی به صورت غیررقابتی برگزار می‌ شود.
ضرغامی خاطرنشان كرد: به هنرمند برگزیده یا نمایند‌ه‌ تیم هنری تندیس سالانه، دیپلم افتخار و مبلغ 50 میلیون ریال اهدا می ‌شود و به تمامی هنرمندان راه‌ یافته به بخش ‌های مختلف رویداد نیز گواهی شركت اعطا خواهد شد.
هنرمندان برای اطلاع از شرایط و زمان ارائه آثار می توانند به سایت سازمان زیباسازی شهر تهران مراجعه یا با شماره 22969742 تماس حاصل كنند.
تهرام/9343//1348/ 1008

سرخط اخبار جامعه