نمايندگان سه استان درباره بحران آب به سران قوا نامه نوشتند

تهران - ايرنا - نماينده شهركرد در مجلس شوراي اسلامي از نامه نمايندگان سه استان خوزستان، كهگيلويه و بويراحمد و چهارمحال و بختياري به سران سه قوه و شوراي عالي امنيت ملي براي حل بحران آب خبر داد.

به گزارش خبرنگار پارلماني ايرنا، اردشير نوريان روز يكشنبه در جمع خبرنگاران بيان كرد: اين نامه توسط نمايندگان سه استان نوشته شده ولي هنوز تقديم سران قوا و شوراي عالي امنيت ملي نشده است.
وي يادآور شد:در اين نامه از سران قوا و شوراي عالي امنيت ملي درخواست كرديم به مشكل آب ورود كرده و شرايط حل بحران را براي همه استان ها مهيا كنند و فقط مرتبط به استان اصفهان نباشد.
اين نماينده مجلس با انتقاد از استعفاي نمايندگان اصفهان در مجلس گفت: مسايل مرتبط با آب بايد در جلسات تخصصي مورد بررسي قرار گيرد نه اين كه سريعا نمايندگان استعفا كنند.
نوريان افزود:در اين نامه تاكيد كرديم كه بايد شرايط تمامي استان‌هاي كشور در مورد آب در نظر گرفته شود تا مردم در هيچ استاني ضرر نكنند.
وي بيان كرد: ترجيح مي‌دهيم براي حفظ آرامش در كشور و ايجاد نشدن تشنج، مسايل را در جلسات و با حضور كارشناسان پيگيري كنيم و به دنبال جار و جنجال در اين زمينه نيستيم.
نوريان يادآور شد:از نمايندگان استان اصفهان مي خواهيم كه به حضور نيافتن خود در جلسات مجلس پايان دهند و اجازه دهند تا مساله آب با در نظر گرفتن شرايط مردم تمامي استان‌ها حل و فصل شود و فقط شرايط يك استان در نظر گرفته نشود.
سيام*9121*3061**1336/ 6037