بهترينهاي دومين جشنواره عكس آن سوي واقعه در اهواز معرفي شدند

اهواز – ايرنا – دومين جشنواره ملي عكس 'آن سوي واقعه' ‌ شنبه با معرفي نفرات برتر در اهواز پايان يافت.

به گزارش شنبه ايرنا ، در مراسم پاياني اين جشنواره نفرات برگزيده اول تا سوم در سه بخش دانشجويي ، آزاد و ويژه با موضوع 'خوزستان پايتخت مواكب' معرفي شدند.
بر اساس اين گزارش پس از داوري آثار، در بخش آزاد امير بدر عظيمي از استان تهران، نگين محمدي از اصفهان و مصطفي اكبري از خوزستان و در بخش عكاسان شايسته از محمد آهنگر، مونا صيافي، علي اسداللهي، حميدرضا اميري و پژمان مولايي به ترتيب از استان هاي خوزستان( سه نفر) ، گيلان و همدان به عنوان نفرات برتر اين بخش از جشنواره معرفي شدند .

در بخش موضوعي 'خوزستان پايتخت مواكب' مرتضي ياقوتي از خوزستان و در بخش دانشجويي ميلاد اسلام زاده، بهنام نصيري و شايان حاجي نجف به ترتيب از استان هاي فارس ،اصفهان و خوزستان موفق به كسب رتبه اول تا سوم اين جشنواره شدند.
در بخش آزاد 'آن سوي واقعه'محمد رضا معين پور، مهنوش اورك و عباس دانشور ازاستان هاي فارس ، خوزستان و گيلان به عنوان نفرات اول تا سوم جشنواره معرفي شدند.
دراين جشنواره 2هزارو 334 عكس از 27 استان كشور داوري شد كه 59 اثر از 41 عكاس به بخش نمايشگاه اين جشنواره راه پيدا كردند .
به گزارش ايرنا نمايشگاه عكس دومين جشنواره ملي 'آن سوي واقعه' با هدف انعكاس هر چه بيشتر رويداد بزرگ مذهبي اربعين حسيني در دو بخش آزاد و دانشجويي در نگارخانه مهر دانشگاه شهيد چمران اهواز تا 28 آذرماه از ساعت 8صبح تا 16 براي عموم برپا مي باشد.
جشنواره ملي 'آن سوي واقعه' را معاونت فرهنگي سازمان جهاد دانشگاهي استان خوزستان با همكاري دانشگاه شهيد چمران اهواز، با هدف انعكاس هرچه بيشتر رويداد بزرگ مذهبي اربعين حسيني از طريق ثبت تصاوير، در دو بخش آزاد و دانشجويي برگزار كرده است .
7165/6002