«مهاجم بي انضباط» بارسا ركورد بيشترين جريمه انضباطي را شكست

تهران- ايرنا- گزارش ها حاكي از آن است كه «عثمان دمبله» مهاجم تيم فوتبال بارسلوناي اسپانيا از زمان نخستين حضورش در نيوكمپ كه به 18 ماه پيش باز مي گردد، در مجموع مبلغ 50 هزار يورو بابت تخلفات انضباطي جريمه شده و از اين حيث ركوردي را از خود برجاي گذاشته است.

به گزارش ايرنا، تارنماي خبري «بليچر رپورت» روز سه شنبه نوشت: مهاجم ملي پوش آبي اناري ها ظاهرا براي برآورده ساختن استانداردهاي حرفه اي مورد نظر صدرنشين لاليگا تقلاي فراواني مي كند؛ زمان بندي ضعيف و به موقع حاضر نشدن در تمرينات را هم به فهرست بي نظمي هاي او اضافه كنيد.
گزارش مربوط به جريمه هاي دمبله، بدنبال دير رسدن مجدد وي به تمرين روز يكشنبه كاتالان ها كه يك روز پس از شهرآورد شهر بارسلون مقابل اسپانيول منتشر شده است؛ تمريني كه دمبله با 2 ساعت تاخير در ساعت 13 بعد از ظهر در آن حاضر شد.
براساس اظهارات «ژاوي كمپوس» روزنامه نگار اسپانيايي در مصاحبه با شبكه راديويي «كاتالونيا راديو»، مهاجم تيم قهرمان جام جهاني 2018 روسيه، تا پايان ماه اكتبر ركورد بيشترين جريمه در نظر گرفته شده براي يك بازيكن را در نيوكمپ شكسته است.
دمبله كه از سوي «جررارد پيكه» مدافع آبي اناري ها به «تاخيري» ملقب شده است، در پايان فصل گذشته لاليگا به دليل عادت هميشگي دير رسيدنش به تمرينات در ماه نوامبر در مخمصه افتاده بود؛ عادتي كه البته با وساطت مدير برنامه هاي وي و مقامات بارسلونا سرانجام براي مدتي از سر وي افتاد، به طوري كه به نظر مي رسيد تخلفات انضباطي دمبله در حال ترميم است اما ظاهرا اين ضرب المثل «ترك عادت موجب مرض است» در مورد ستاره جوان تيم ملي فرانسه، صدق مي كند.
اواخر هفته گذشته دمبله جنجالي بار ديگر به عادت ديرينه خود بازگشت و اين بار با شدت بيشتري شروع به تكرار آن كرد و بار ديگر آتش گمانه زني ها را در خصوص آينده مبهم خود در نيوكمپ شعله ور ساخت.
«ارنستو والورده» سرمربي كاتالان ها در كنفرانس خبري پيش از بازي هفته جاري تيمش مقابل تاتنهام در جام باشگاه هاي اروپا، با سيل پرسش هاي مرتبط با مهاجم فرانسوي و 21 ساله خود مواجه شد اما در اقدامي حرفه اي به جاي خالي كردن پشت شاگردش، مسائل به وجود آمده را مشكلي داخلي عنوان كرد.
وي در اين باره اظهار داشت: احساس خاصي ندارم، شرايطي به وجود آمده و ما در داخل باشگاه اقدام به مرتفع كردن آن خواهيم كرد؛ البته موضوع تازه اي نيست و بدنبال راه چاره هستيم؛ او (دمبله) با استعداد است و نهايت تلاش مان را براي كمك به او انجام مي دهيم.
در اين بين، روزنامه «موندو ديپورتيوو» در گزارشي مجزا مدعي شد كه باشگاه اسپانيايي تمايلي به فروش مهاجم 145 ميليون يورويي خود نداشته و تنها در صورتي گزينه فروش او را مد نظر قرار مي دهند كه خريدار مبلغ فسخ قرارداد 400 ميليون يورويي وي را متقبل شود.
ورزشي**3991**9129