۱۹ آذر ۱۳۹۷،‏ ۱۵:۴۹
کد خبر: 83129603
۰ نفر
كمبود فشنگ گریبانگیر تیم های تیراندازی پایتخت است

تهران -ایرنا- رئیس هیات تیراندازی استان تهران به مشكلات و كمبودهای فشنگ و تفنگ های بادی تمرینی برای تیم های تیراندازی پایتخت اشاره كرد و گفت كه تجهیزات ورزشی استان باید به روز رسانی شود.

عباس خزایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ارتقای سالن های پایتخت و سهمیه بندی فشنگ های تمرینی از دغدغه های این هیات برای توسعه ورزش تیراندازی استان است كه در این خصوص باید با تخصیص اعتبارت به این موضوع رسیدگی شود.
وی با بیان اینكه برای الكترونیكی شدن سیبل های مجموعه كبكانیان تاكنون با 2 شركت خارجی مذاكراتی شده است گفت: برای خرید لوازم باید ارز لازم تخصیص یابد كه این موضوع از طریق فدراسیون تیراندازی پیگیری می شود تا كمبود ها را در بخش تفنگ و تپانچه بادی مرتفع شود.
رئیس هیات تیراندازی استان تهران خاطر نشان كرد: برای تجهیز و به روز رسانی سیستم سالن تیراندازی مجموعه بعثت (جنوب تهران) در حال حاضر چند نشست تخصصی با مدیركل ورزش و جوانان استان و بخش خصوصی انجام شده است كه این مجموعه تا اواسط سال آینده تجهیز شود.
خزایی افزود: هم اكنون در بخش سلاح ها و اهداف پروازی ورزشكاران ملی پوش تهرانی از امكانات فدراسیون بهره می برند تا شرایط آمادگی خود را حفظ كنند.
وی همچنین از نشست اخیر فدراسیون با وزارت دفاع برای كمبود فشنگ تمرینی خبر داد و گفت: هنوز جزئیات آن مشخص نیست و امیدواریم تا آینده نه چندان دور این كمبود ها برطرف شود.
گفتی است كه بیش از 2هزار ورزشكار زن و مرد در سطح استان در ورزش تیراندازی فعالیت دارند.
تهرام/7247//1348

سرخط اخبار ورزش