۱۸ آذر ۱۳۹۷،‏ ۱۴:۴۷
کد خبر: 83128173
۰ نفر
طرح تنيس آدينه در تهران اجرا مي شود

تهران- ايرنا- رئيس هيات تنيس استان تهران اعلام كرد: طرح تنيس آدينه (جمعه) به منظور شناسايي استعدادهاي برتر، هر هفته در بيش از 20 مجموعه ورزشي پايتخت اجرا مي شود.

حسين متولي حبيبي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: هدف از برگزاري اين طرح كشف و شناسايي استعدادهاي برتر و شركت خانواده ها به اين ورزش است كه هر هفته با شركت بيش از 5 هزار ورزشكار دختر و پسر نوجوان، جوان و بزرگسال در مدارس تنيس پايتخت انجام مي شود.
وي با بيان اينكه براي همگاني كردن تنيس تفاهم نامه اي با آموزش و پرورش امضا شده است، خاطرنشان كرد: پيرو امضاي اين تفاهم نامه مي خواهيم ورزش تنيس را در مدارس و مهدكودك ها ترويج كنيم.
متولي حبيبي توجه به زيرساخت ها را عامل رشد اين ورزش در ميان خانواده ها و جوانان برشمرد تصريح كرد: در حال حاضر 20 باشگاه رسمي تحت نظارت اين هيات در پايتخت فعال هستند كه درصدديم سرانه ورزشي جنوب تهران را افزايش دهيم.
رئيس هيات تنيس استان تهران همچنين به نتايج مسابقات نخستين دوره استعدادهاي برتر كشور اشاره كرد و گفت: تيم دختران كمتر از 14سال تهران در استان كرمان و تيم پسران در استان يزد توانستند جايگاه اول و سوم را كسب كنند.
وي ادامه داد: با نظر فدراسيون 6 ورزشكار دختر و پسر تهران به اردوي آماده سازي براي شركت در مسابقات برون مرزي انتخاب شدند.
تهرام/7247//1348