۱۷ آذر ۱۳۹۷،‏ ۱۱:۵۲
کد خبر: 83126483
۰ نفر
وضعيت ورزش كرمان مطلوب است

كرمان - ايرنا - وزير ورزش و جوانان گفت: وضعيت كلي ورزش استان كرمان در رشته هاي مختلف مناسب ارزيابي مي شود.

به گزارش ايرنا، مسعود سلطاني فر روز شنبه در آئين افتتاح زورخانه بين المللي شهيد ورزشكار مدافع حرم غلامرضا لنگري زاده و تجليل از ورزشكاران مسابقات آسيايي و پاراآسيايي 2018 جاكارتا افزود: استان كرمان در دهه هاي اخير در ابعاد مختلف بويژه ورزش توفيقات بسيار خوبي داشته است.
وي ادامه داد: كرمان در راستاي احداث اماكن ورزشي پيشرفت خوبي داشته و شرايطي در اين استان فراهم شده كه استعدادهاي ورزشي دختران و پسران اين استان به منصه ظهور رسيده تا موجبات عزت، نشاط و غرور مردم را فراهم كند.
وزير ورزش و جوانان با اشاره به افتتاح پيست دوچرخه سواري استان كرمان عنوان كرد: با افتتاح اين پيست، استان كرمان مي تواند ميزباني مسابقات ملي و بين المللي را در مواد مختلف اين رشته ورزشي داشته باشد.
وي تاكيد كرد: اميدواريم ورزشكاران اين استان را در تيم هاي ملي ببينيم و شاهد افتخارآفريني هاي هرچه بيشتر آنها در آينده باشيم.
**تجليل از افتخار آفرينان كرماني در مسابقات آسيايي و پاراآسيايي با حضور وزير ورزش و جوانان
در آئيني با حضور وزير ورزش و جوانان، استاندار كرمان، نمايندگان مردم كرمان و راور در مجلس شوراي اسلامي، سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري، مديركل ورزش و جوانان استان و جمعي از مسئولان استاني از ورزشكاران افتخارآفرين مسابقات آسيايي و پاراآسيايي 2018 جاكارتا تقدير شد.
در اين آيين از پيمان نصيري، زهرا نعمتي، عشرت كردستاني، ناديا جعفري، بتول جعفرنيا، بتول خليل زاده، مريم ايرانمنش، فاطمه جهاني، سميه عباسپور، مهدي احمدكهني، حديث نظري، اعظم كرمي، افشين صادقي، علي سينا منشازاده، الهه رضازاده، محمد ابوحيدري، جواد پهلواني نژاد، و سلامان بربط تجليل شد.
در اين آيين پيمان نصيري مدال پاراآسيايي خود را به مديركل ورزش و جوانان استان كرمان اهدا كرد و اين مدال سپس به خانواده شهيد غلامرضا لنگري زاده اهدا شد.
وزير ورزش و جوانان در سفري يك روزه به منظور افتتاح و بازديد از چند طرح عمراني در شهرستان هاي كرمان و رفسنجان، صبح امروز (شنبه) به كرمان سفر كرده است.
3029/7440/7420