استاندار همدان به دنبال احياي دوباره پاس است

همدان- ايرنا- رئيس هيات فوتبال همدان و عضو هيات مديره باشگاه پاس گفت: سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان به دنبال احياي دوباره پاس و ارتقا اين تيم در فوتبال كشور است.

عباس صوفي شامگاه جمعه در جمع اعضاي تيم پاس همدان اظهار داشت: رويكرد استاندار نسبت به تيم پاس حمايتي است و بر اين اساس در هفته جاري نشستي پيرامون بررسي مشكلات و موانع باشگاه برگزار مي شود.
وي اضافه كرد: حضور استاندار همدان در ورزشگاه محل برگزاري ديدار پاس مقابل نيروي زميني تهران نيز نويد بخش حمايت هاي همه جانبه وي از تيم پاس است.
صوفي خاطرنشان كرد: تفكر فوتبالي استاندار همدان مهمترين مزيت براي حمايت از اين تيم و بازگشت آن به دوران اوج است.
رئيس هيات فوتبال همدان نتايج اخير اين تيم را بسيار مطلوب دانست و گفت: در ابتداي فصل برخي نسبت به انتخاب احمد جمشيديان به عنوان سرمربي تيم انتقادهايي داشتند اما امروز ثمره اين انتخاب به خوبي مشخص شد و روزهاي درخشاني با اين مربي جوان پيش روي پاس و فوتبال همدان است.
وي خاطرنشان كرد: فوتبالي بودن استاندار نعمت بزرگي براي پاس است و مسئولان اجرايي استان مصمم پيگير مسايل تيم هستند.
عضو هيات مديره باشگاه پاس خطاب به كادر فني و بازيكنان اين تيم گفت: نگراني بابت تامين مالي وجود ندارد و به زودي به اعضاي تيم پرداختي مالي انجام مي شود.
وي با قدرداني از نتايج به دست آمده تيم پاس اين عملكرد درخشان را حاصل تلاش وافر كادر فني و بازيكنان دانست و ابراز اميدواري كرد: با برد برابر مس شهر بابك در بازي روز دوشنبه، نيم فصل با موفقيت به پايان برسد.

** قدردان تلاش اعضاي تيم هستيم
ديگر عضو هيات مديره باشگاه پاس همدان نيز در اين نشست گفت: قدردان تلاش اعضاي تيم هستيم و نتايج اخير گواه توانمندي يكايك بازيكنان و مربيان است.
محمدباقر دريايي با اشاره به اينكه مسئولان اجرايي پيگير مسايل هستند گفت: در جريان كامل دغدغه هاي تيم هستيم و سعي در حداقل رساندن آن داريم.
وي بيان كرد: تفكرات فوتبالي استاندار آينده روشني را براي پاس ترسيم كرده است و به طور قطع با حمايت ها، توانايي بازگشت به روزهاي اوج وجود دارد.
دريايي افزود: عملكرد تيم نيز بسيار رضايت بخش است و نتايج اخير شادماني وصف ناپذير را در بين هواداران ايجاد كرد.
وي خاطرنشان كرد: انتظار داريم در اين مسابقه نيز دست پر به همدان بازگرديد هر چند مي دانيم بازي سختي در پيش داريد.

** جمشيديان: به همكاران و شاگردانم افتخار مي كنم
سرمربي تيم پاس همدان با قدرداني از حضور 2 عضو هيات مديره در جمع پاسي ها قبل از عزيمت به شهر بابك گفت: به همكاران و شاگردانم افتخار مي كنم كه با ايجاد فضايي همدل، متحد و متعصب توانستند دوره سخت شروع مسابقات را پشت سرگذاشته و با وجود مشكلات، در هفته هاي گذشته نتايج درخشان را به ثبت برسانند.
احمد جمشيديان افزود: عباس صوفي رئيس هيات فوتبال و عضو هيات مديره باشگاه با وجود مشغله كاري به عنوان شهردار همدان، همواره پيگيري مستمر در حل مشكلات تيم داشته و از همان ابتدا حامي هميشگي تيم بوده است.
وي اضافه كرد: پيروزي هاي اخير حاصل تلاش كادر فني و بازيكنان است ضمن اينكه هواداران در بازي هاي خانگي حضور روحيه بخش براي تيم داشته اند و قدردان آنها هستيم.
جمشيديان بيان كرد: اميدواريم نيم فصل دوم شاهد مشكلات نيم فصل اول در خارج از زمين نباشيم و حمايت هاي به موقع به موفقيت پاس كمك شاياني مي كند.
وي با اشاره به بازي مهم اين هفته تيمش مقابل مس شهر بابك گفت: با قدرت به مصاف مس شهر بابك مي رويم هر چند لشكري از مصدومان را داريم.
سرمربي پاس يادآور شد: تلاش ما رقابت در جمع مدعيان است و نمي خواهيم براي ماندن و رقابت در جمع گزينه هاي سقوط تلاش كنيم و در عين حال توقع حمايت همه جانبه داريم.
تيم پاس هم اكنون در رتبه سوم ليگ دسته دوم فوتبال كشور قرار دارد.
پاسي ها دوشنبه هفته جاري در شهر بابك مهمان تيم مس هستند.
7520/2087