۱۷ آذر ۱۳۹۷،‏ ۸:۳۷
کد خبر: 83126185
۰ نفر
نمایشگاه توانمندی های نیروی دریایی گشایش یافت

تهران- ایرنا- نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای فنی و تخصصی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران گشایش یافت.

به گزارش‌ ایرنا، این‌نمایشگاه صبح امروز - شنبه - با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری رییس ستاد و معاون هماهنگ‌كننده ارتش و امیر دریادار حسین‌ خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش در ستاد فرماندهی این نیرو آغاز به كار كرد.
در این ‌نمایشگاه علاوه بر نمایش بخش هایی از سیستم های دفاعی به كار گرفته شده در ناوشكن ها، بخشی از تجهیزات زیردریایی های كلاس غدیر نیز به نمایش در آمده اند.
سیستم های جنگ‌الكترونیك نیروی دریایی ارتش، سیستم های رادیویی و تجهیزات بی سیمی‌نداجا از دیگر تجهیزات به نمایش در آمده در نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای فنی و تخصصی نیروی دریایی راهبردی ارتش است.
نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه همچنین دستاوردهای دفاعی از جمله توانمندی پهپادی خود را به نمایش گذاشته بود.
سازمان جهاد خودكفایی نیروی دریایی ارتش بخش هایی از ماكت های شناورها و ناوشكن های نسل آینده نداجا را در معرض دید بازدیدكنندگان قرار داده است.
نمایش بخشی از امكانات و تجهیزات امداد و نجات نیز بخش دیگری از توانمندی های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.
در حاشیه این نمایشگاه دریادار سیاری ازطریق سیستم های ارتباطی جدید به نمایش درآمده با ناوگروه پنجاه و هشتم ارتش كه اكنون درخلیج عدن در ماموریت است به صورت زنده گفت و گو كرد.
سیام*9612**1336