با حضور در نمایشگاه های جهانی  تحریم ها را خنثی می كنیم

باكو – ایرنا – مدیر فنی شركت راهكار سرزمین هوشمند در نمایشگاه 'باكو - تل ' جمهوری آذربایجان گفت: حضور شركت های ایرانی در نمایشگاه های بین المللی گام موثری برای خنثی كردن تحریم های اقتصادی بر ضد ملت ایران است.

«فرامرز فیاض فر» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، با اشاره به حضور فعال شركت ها و استارت آپ های ایرانی در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ارتباطات ، نوآوری و فناوری اطلاعات باكو ، افزود: برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسبی برای گسترش صادرات خدمات و محصولات فنی مهندسی است.
وی افزود: شركت در نمایشگاه های بین المللی مانند باكوتل، موجب دستیابی و گسترش فعالیت شركت های داخلی و افزایش حجم روابط و بهره مندی از تجربیات سایر فعالان عرصه فناوری اطلاعات می شود.
فیاض فر گفت : شركت ما پس از كسب موفقیت در بازار داخلی و اشتغال زایی برای حدود 200 نفر،اكنون به دنبال كسب سهم از بازارهای جهانی است.
وی اضافه كرد: در مدت حضور در این نمایشگاه پیشنهادهایی از سوی سازمان ها و شركت های آذربایجانی و اروپایی دریافت كردیم كه حاكی از پتانسیل صادراتی محصولات و خدمات ایرانی در عرصه فناوری اطلاعات است.
وی افزود: محصولی كه ما در این نمایشگاه عرضه كردیم ، حاصل خلاقیت جوانان ایرانی در زمینه طراحی و تولید پلتفرمی دانش بنیان جهت مدیریت هوشمند مراكز تماس با تكیه به دانش بومی و ابتكار متخصصان ایرانی است و شاهد استقبال چشمگیر مدیران و فروشندگان در باكوتل جهت بهره مندی از این محصول بودیم.
نمایشگاه بین‌المللی « باكو تل -2018» با حضور 200 شركت از 20 كشور جهان از جمله 14 شركت ایرانی روز سه شنبه در باكو پایتخت جمهوری آذربایجان گشایش یافت و تا امروز جمعه در مركز اكسپوی باكو دایر است.
خاورم ** 337** 1579

سرخط اخبار جهان