تمامي راه هاي استان باز و تردد در آن ها جريان دارد

كرمانشاه - ايرنا - رئيس پليس راه كرمانشاه از باز بودن تمامي راه هاي استان و جريان داشتن تردد در آن ها خبر داد و گفت: بارش هاي اخير كه به شكل برف و باران در تمامي محورها رخ داد باعث بسته شدن هيچ محوري نشده است.

سرهنگ «محمد حيدري» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: با قطع شدن بارش ها از صبح امروز در اكثر جاده هاي استان، تردد به شكل كاملا عادي در آن ها جريان دارد و خوشبختانه همكاران مستقر در جاده ها هيچ مشكلي را گزارش نكرده اند.
وي ادامه داد: طبق پيش بيني اداره كل هواشناسي براي امشب و فردا شب در برخي جاده هاي استان ممكن است بارش باران البته به صورت پراكنده اتفاق بيفتد، ضمن اينكه در منطقه اورامانات احتمال بارش پراكنده برف وجود دارد.
سرهنگ حيدري با بيان اينكه در تمامي محورهاي استان حجم ترافيك روان است و مشكلي در تردد خودروها وجود ندارد، گفت: هم اكنون بيشترين تردد خودرو در محور كرمانشاه - همدان صورت مي گيرد.
رئيس پليس راه استان كرمانشاه گفت: 65 گشت پليس به صورت محسوس و نامحسوس در محورهاي استان حضور دارند تا هم رفتار رانندگان را تحت كنترل داشته باشند و هم در صورت نياز به ياري هموطنان بشتابند.
وي با يادآوري اينكه بارش برف و باران طي 48 ساعت اخير باعث لغزنده شدن سطح جاده ها شده است، از رانندگان خواست تا در هنگام رانندگي حتما سرعت مطمئنه را رعايت كرده و از رانندگي در حالت خستگي پرهيز كنند.
سرهنگ حيدري در پايان گفت: مطمئن بودن از سالن بودن برف پاكن و بخاري خودرو و همچنين همراه داشتن زنجير چرخ نكات بسيار مهمي است كه رانندگان بايد به آن توجه كنند.
طي سه روز اخير بارش برف و باران اكثر مناطق استان كرمانشاه را فرا گرفته است.
7458/8066