۱۶ آذر ۱۳۹۷،‏ ۱:۲۷
کد خبر: 83125481
۰ نفر
مولوی عبدالحمید حادثه تروریستی چابهار را محكوم كرد

زاهدان- ایرنا- مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی مدیر حوزه علمیه دارالعلوم اهل سنت زاهدان در پی حادثه تروریستی مزدوران استكبار در ستاد انتظامی چابهار در پیامی ضمن ابراز همدردی با خانواده شهدای این حادثه این اقدام تروریستی را محكوم كرد.

به گزارش ایرنا امام جمعه مسجد مكی اهل سنت زاهدان در این پیام كه نسخه ای از آن پنجشنبه شب به ایرنا رسیده، آمده است: حادثه انفجاری كه در مقر فرماندهی انتظامی چابهار رخ داد و منجر به شهادت و مصدومیت شماری از عزیزان نیروی انتظامی و مردم عادی شد بسیار تاسف بار و ناگوار بود.
این پیام می افزاید: اینجانب بارها تاكید كرده ام و اكنون نیز تاكید می كنم كه ایجاد هرگونه ناامنی در كشور و استان از سوی هر فرد و گروهی كه باشد هرگز به نفع مردم منطقه نیست بلكه دشمنان ملت و فرصت طلبانی كه دنبال سوء استفاده هستند را به خواسته هایشان می رساند.
مولوی اسماعیل زهی در این پیام ضمن محكوم كردن این اقدام تروریستی، برای شهدا علو درجات و برای مصدومان شفای عاجل از بارگاه الهی درخواست كرده است.
در عملیات تروریستی حمله به مقر انتظامی چابهار با خودروی بمب گذاری شده امروز /پنجشنبه/ یك تروریست به هلاكت رسید و 2 نفر از ماموران انتظامی شهید و 43 نفر از نیروهای انتظامی و مردم عادی زخمی شدند.
7316 **6081