مولوي عبدالحميد حادثه تروريستي چابهار را محكوم كرد

زاهدان- ايرنا- مولوي عبدالحميد اسماعيل زهي مدير حوزه علميه دارالعلوم اهل سنت زاهدان در پي حادثه تروريستي مزدوران استكبار در ستاد انتظامي چابهار در پيامي ضمن ابراز همدردي با خانواده شهداي اين حادثه اين اقدام تروريستي را محكوم كرد.

به گزارش ايرنا امام جمعه مسجد مكي اهل سنت زاهدان در اين پيام كه نسخه اي از آن پنجشنبه شب به ايرنا رسيده، آمده است: حادثه انفجاري كه در مقر فرماندهي انتظامي چابهار رخ داد و منجر به شهادت و مصدوميت شماري از عزيزان نيروي انتظامي و مردم عادي شد بسيار تاسف بار و ناگوار بود.
اين پيام مي افزايد: اينجانب بارها تاكيد كرده ام و اكنون نيز تاكيد مي كنم كه ايجاد هرگونه ناامني در كشور و استان از سوي هر فرد و گروهي كه باشد هرگز به نفع مردم منطقه نيست بلكه دشمنان ملت و فرصت طلباني كه دنبال سوء استفاده هستند را به خواسته هايشان مي رساند.
مولوي اسماعيل زهي در اين پيام ضمن محكوم كردن اين اقدام تروريستي، براي شهدا علو درجات و براي مصدومان شفاي عاجل از بارگاه الهي درخواست كرده است.
در عمليات تروريستي حمله به مقر انتظامي چابهار با خودروي بمب گذاري شده امروز /پنجشنبه/ يك تروريست به هلاكت رسيد و 2 نفر از ماموران انتظامي شهيد و 43 نفر از نيروهاي انتظامي و مردم عادي زخمي شدند.
7316 **6081