دولت همه تلاش خود را براي كاهش مشكلات اقتصادي بكار گرفته است

مهاباد- ايرنا- نماينده مردم بوكان در مجلس شوراي اسلامي گفت: دولت تمام تلاش خود را براي كاهش مشكلات اقتصادي مردم در جامعه به كار گرفته است.

به گزارش ايرنا، محمد قسيم عثماني عصر روز پنجشنبه در آيين گراميداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامي بوكان اضافه كرد: دولت براي جلوگيري از فشار اقتصادي و رواني بر مردم، خود را سپر اين فشارها كرده است.
عضو كميسيون شوراها و امور داخلي مجلس شوراي اسلامي بيان كرد: با تدبير رهبر معظم انقلاب و تلاش مسوولان كشور، شوراي هماهنگي بين قواي مختلف شكل گرفته تا در راستاي كاهش مشكلات مردم اقدامات لازم را انجام دهد كه يكي از پيامدهاي تشكيل اين شورا، كاهش نرخ ارز در طي هفته هاي گذشته است.
وي در بخش ديگري از سخنان خود با تبريك 16 آذر از دانشجو به عنوان سر منشا تحول و پيشرفت در جامعه ياد كرد و اظهار داشت: اگر دانشگاه ها رسالت خود را به خوبي انجام دهند، كشور در مسير پيشرفت و توسعه حركت خواهد كرد.
عثماني با اشاره به نقش و رسالت دانشجو در حل مشكلات اجتماعي جامعه گفت: دانشجويان و جوانان يكي از عاملان اصلي توسعه در هر جامعه به شمار مي روند و وظيفه دارند كه در حل معضلات آن پيش قدم باشند و نقش اصلي و اساسي خود را بخوبي ايفا كنند.
وي اظهار كرد: دانشجو بايد فضاي مناسبي در دانشگاه در اختيار داشته باشد تا بتواند انديشه هاي خود را به راحتي بيان كند.
به گزارش ايرنا، در اين مراسم از 60 دانشجوي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوكان كه در عرصه هاي علمي، پژوهشي، ورزشي و فرهنگي موفق به كسب عنوان شده بودند نيز تجليل شد.
بوكان با 251 هزار نفر جمعيت داراي چهار دانشگاه با بيش از پنج هزار دانشجو است.
7510/6185/3072