ارتش الجزاير از كشف11 موشك هوا به زمين از تروريست ها خبرداد

الجزيره-ايرنا- وزارت دفاع الجزاير امروز پنجشنبه در بيانيه اي اعلام كرد نيروهاي ارتش اين كشور موفق به كشف يك انبار اسلحه تروريست ها در جنوب اين كشور شده و مقادير زيادي اسلحه و مهمات و از جمله 11 موشك هوا به زمين از اين محل كشف و ضبط كردند.

به گزارش ايرنا، وزارت دفاع الجزاير افزود، اين 11 موشك ضد تانك و 57 ميلي متري است و از منطقه برج باجي مختار واقع در مرزهاي جنوبي اين كشور كشف و ضبط شد.
وزارت دفاع الجزاير همچنين روز گذشته 11 مخفيگاه تروريست ها را در مناطق شمالي اين كشوركشف و مقادير زيادي اسلحه و مهمات و سه بمب دست ساز در آن كشف و ضبط كرد.
وزارت دفاع الجزاير پيش از اين نيز در بيانيه اي در خصوص عمليات مبارزه با تروريسم در ماه نوامبر اعلام كرده بود، طي اين ماه دو تروريست به دست نيروهاي ارتش كشته شده، دو تروريست ديگر دستگير شدند و 9 تروريست نيز خود را تسليم نيروهاي ارتش كردند.
بر اساس اين بيانيه سه خانواده تروريست ها متشكل از 12 نفر نيز خود را تسليم نيروهاي امنيتي كردند و 27 عنصر پشتيبان تروريست ها نيز دستگير شدند.
اين بيانيه مي افزايد، در اين ماه 47 مخفيگاه تروريست ها شناسايي و ويران شد و 20 كيلوكرم مواد شيميايي كه در ساخت بمب كاربرد دارد، از مخفيگاه تروريست ها كشف و ضبط شد.
ارتش الجزاير طي اين ماه همچنين 26 قبضه اسلحه، يك قبضه خمپاره انداز، 41 گلوله 105 ميليمتري ضد تانك ، 12 هزار و 56 فشنگ و همچنين 114 بمب دست ساز از مخفيگاه تروريست كشف و ضبط كرد.
خاورم **2041**