امپراتوري كاشي و سنگ همدان قهرمان ليگ برتر تيروكمان كشور شد

همدان- ايرنا- سخنگوي هيات تيراندازي با كمان همدان گفت: تيم امپراتوري كاشي و سنگ سامان همدان عنوان قهرماني ليگ برتر تيروكمان كشور را كسب كرد.

ياسر نصرتي عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: نهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر تيراندازي با كمان در دو رشته ريكرو و كامپوند زنان و مردان عصر امروز پنجشنبه در سايت تيراندازي با كمان ورزشگاه آزادي تهران به پايان رسيد.
وي اضافه كرد: در بخش ريكرو مردان امپراتوري كاشي و سنگ سامان همدان با 36 امتياز عنوان قهرماني را به دست آورد و تيم‌هاي ناجا با 31 امتياز و فولاد مباركه سپاهان با 27 امتياز به ترتيب در جايگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
نصرتي افزود: در بخش ريكرو زنان نيز تيم امپراتوري كاشي و سنگ سامان همدان با 21 امتياز عنوان سومي را به دست آورد.
وي خاطرنشان كرد: در اين ماده تيم ياران جنوب كوشك شهركرد با 23 امتياز قهرمان رقابت‌ها شد و هيات كيش با 22 امتياز بر سكوي دوم ايستاد.
سخنگوي هيات تيراندازي با كمان همدان بيان كرد: همچنين در بخش كامپوند بانوان، امپراتوري كاشي و سنگ سامان همدان با 10 امتياز در رده سوم جدول رده بندي ليگ برتر قرار گرفت.
نصرتي يادآور شد: در اين ماده نيز سولارپليمر البرز با 13 امتياز قهرمان شد و مس كرمان با 12 امتياز جايگاه سوم را به دست آورد.
به گزارش ايرنا، هيات هاي كيش، نفت اميديه، همدان، پاس قوامين، نيك خودرو، بيمه سينا، پاكان، سولار پليمر، ققنوس خرمدره، ويلانچ گيلان، شهرداري رشت، مس كرمان، هيات كرمان، ميعاد بروجن، ياران جنوب، كوشك شهركرد، هيات قم، فولاد مباركه سپاهان، ذوب آهن و هيات اصفهان در اين دوره از مسابقات حضور داشتند.
7520/2090