گل محمدی: سه امتیاز بازی فردا حیاتی است

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: با توجه به شرایط تیم ما در جدول، سه امتیاز بازی با ماشین سازی مهم و حیاتی است و امیدواریم با حمایت هواداران سه امتیاز را بدست آوریم.

یحیی گل محمدی عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار با تیم ماشین سازی تبریز در مشهد افزود: روی نقاط ضعف و قوت حریف كار كرده ایم. بازی كردن در مقابل ماشین سازی سخت است چون اگر در مقابل آن تیم غفلت كنیم كار ما مشكل می شود.
وی ادامه داد: تیم پدیده هنوز مشكلات بسیاری دارد كه از جمله آنها نداشتن زمین تمرین مناسب و توپهای مستعمل فوتبال است و می توان گفت كه امكانات ما در حد یك تیم لیگ برتری نیست.
سرمربی تیم پدیده خراسان گفت: با وجود همه مشكلات، با كمك هواداران و انگیزه بازیكنان توانسته ایم در رتبه های بالای جدول قرار بگیریم و این جایگاه ارزشمند است. امیدوارم با توجه به رایگان شدن بازی فردا، هواداران مثل همیشه در ورزشگاه حاضر شوند و تیم خود را تشویق كنند.
دیدار تیمهای فوتبال پدیده و ماشین سازی تبریز در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ساعت 17 فردا 16 آذر ماه در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد برگزار می شود.
پدیده خراسان همچون سپاهان اصفهان 29 امتیازی است اما بخاطر تفاضل گل 16 به 11 پس از سپاهان در رده دوم جدول لیگ برتر ایستاده است. تیم ماشین سازی تبریز نیز در جایگاه سیزدهم جدول 16 تیمی لیگ برتر فوتبال قرار دارد.
7507/1858