مدیركل مرزی وزارت كشور: اوضاع امنیتی چابهار تحت كنترل است

تهران- ایرنا- مدیر كل مرزی وزارت كشور در پی حادثه تروریستی در چابهار گفت: اوضاع امنیتی در چابهار تحت كنترل است و شرایط در شهر عادی است.

شهریار حیدری امروز -پنجشنبه - در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا گفت: هدف عامل انتحاری صدمه به مقر نیروی انتظامی چابهار بود كه با عكس العمل به موقع ماموران چون به هدف نرسید، خودرو خود را منفجر كرد.
مدیركل مرزی وزارت كشور داد: در حال حاضر جلسه شورای تامین شهرستان تشكیل شده است و مسوولان استانی نیز در این جلسه حضور دارند.
حیدری افزود: عامل تروریستی فقط یك نفر بود كه به هلاكت رسید، ولی هنوز هیچ گروه تروریستی مسوولیت این حادثه تروریستی را نپذیرفته است.
وی خاطرنشان كرد: در این حادثه 2 نفر از نیروی انتظامی به شهادت رسیده اند و تعدادی از مردم عادی كه در محل تردد می كردند مجروح شدند.
حیدری اظهار داشت: مسوولان امنیتی و انتظامی استان و شهرستان در محل حادثه حضور دارند و اوضاع كاملا تحت كنترل است و جزییات حادثه پس از بررسی به زودی از سوی مسوولان منتشر می‌شود .
وی اخبار و شایعات در خصوص شهادت فرمانده نیروی انتظامی چابهار را تكذیب كرد.
به گزارش ایرنا در حمله انتحاری امروز - پنجشنبه - تروریست ها به مقر انتظامی شهرستان چابهار در استان سیستان و بلوچستان حمله و یك خودروی حامل مواد منفجره را در ورودی ستاد انتظامی این شهرستان منفجر كردند. در این حمله كه دو تن از هموطنان به شهادت رسیدند و 28 نفردیگر مجروح شدند.
‌سیام**3070**9402**2017