۱۵ آذر ۱۳۹۷،‏ ۱۱:۱۰
کد خبر: 83124734
۰ نفر
2 شهید و 40 مجروح در انفجار تروریستی چابهار

زاهدان - ایرنا- سرپرست فرمانداری چابهار گفت: در حمله انتحاری امروز - پنجشنبه - تروریستها به مقر انتظامی این شهرستان 2 نفر شهید و 40 تن مجروح شدند.

رحمدل بامری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تروریست ها یك خودروی حامل مواد منفجره را در ورودی ستاد انتظامی این شهرستان امروز منفجر كردند.
وی اظهار داشت: در این انفجار 2 نفر شهید شدند.
وی ادامه داد: انفجار حاصل از این حمله تروریستی مهیب گزارش شده است.
محمودرضا ناصح در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 10 نفر از مصدومان این حادثه تروریستی به صورت سرپایی در بیمارستان امام علی(ع) چابهار درمان و 30 نفر برای ادامه درمان بستری شدند.
وی ادامه داد: هم اینك هشت نفر از مصدومان این حادثه تروریستی به اتاق عمل منتقل شدند كه بر اساس آخرین نظر پزشكان حال 2 نفر آنان وخیم گزارش شده است.
رئیس مركز فوریت های پزشكی دانشكده علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر افزود: از كل مجروحان این حادثه تروریستی 28 نفر مرد، هشت نفر زن و چهار كودك هستند.
ناصح تاكید كرد: هم اینك تمام امكانات برای رسیدگی به وضعیت مصدومان این حادثه تروریستی بكار گرفته شده و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.
به گفته محمد هادی مرعشی معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان خودرو وانت تویوتا حامل مواد منفجره در ساعت حدود 9:55 دقیقه امروز قصد ورود به مقر ستاد انتظامی شهرستان چابهار را داشت كه با مقاومت ماموران انتظامی روبه رو شد و عامل انتحاری، این خودرو را درب ورودی این ستاد منفجر كرد و به هلاكت رسید.
برخی شبكه های اجتماعی نوشته اند: گروهكی تحت عنوان «انصارالفرقان» مسئولیت این انفجار را بر عهده گرفته است.
به گزارش ایرنا شهرستان چابهار از شرق با كشور پاكستان، از جنوب با دریای عمان(مكران)، از غرب با بندر كنارك و از شمال به شهرستانهای دیگر سیستان و بلوچستان متصل است.
بندر و منطقه آزاد چابهار در فاصله 645 كیلومتری جنوب زاهدان مركز استان سیستان و بلوچستان واقع شده اس
7316 **3043 **6081

سرخط اخبار جامعه