۱۴ آذر ۱۳۹۷،‏ ۱۴:۱۸
کد خبر: 83123885
۰ نفر
همراه با 'تهرانگرد' در كوچه باغ های كن

تهران- ایرنا- برنامه ' تهرانگرد' پنج شنبه 15 آذرماه با آیتم های متفاوت از جمله گشت و گذار در كوچه باغ های كن مهمان خانه مخاطبان شبكه پنج می شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، این برنامه تركیبی یك تهرانگردی متفاوت از استان تهران است كه رویكرد آن اطلاع رسانی و پوشش رویدادهای فرهنگی، هنری، اجتماعی، ورزشی استان تهران است.

این برنامه با بخش های مختلفی چون طیبعت گردی (معرفی جاذبه های گردشگری و تفریحی شهر تهران و اطراف)، دوربین مخفی، پیشنهاد آخر هفته، پوشش تصویری رویدادهای جالب شهر و با اجرای «ساسان گلستانه» از شبكه پنج سیما پخش خواهد شد.
گشت و گذار شبانه هم یكی از بخش های دیگر این برنامه است و گزارشگر برنامه با حضور در مراكز تفریحی ای كه بیشتر خانواده ها در شب های پاییزی به آنجا می روند، گزارش های زیبایی را تهیه می كند.
لوكیشن برنامه 'تهرانگرد ' در اولین قسمت فصل اولش در محدوده بازار تهران اجرا شد و جاذبه بازار تهران را برای مخاطبان به نمایش می گذارد.

' تهرانگرد' كاری از گروه تهران و شهروندی شبكه پنج سیماست كه در 52 قسمت 26 دقیقه ای هر هفته پنجشنبه ها ساعت 20، پخش می شود و تكرار آن روز بعد جمعه ساعت 12،30 خواهد بود. سجاد مشحون تهیه كننده برنامه 'تهرانگرد' است.
فراهنگ**9210 ** 1418