رعايت تقواي الهي توسط آحاد مردم عامل بهبود وضع اقتصادي كشور است

اروميه- ايرنا- نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي و امام جمعه اروميه گفت: بهبود وضعيت اقتصادي كشور نيازمند تقواي الهي و خداترسي آحاد مردم و مسوولان است.

به گزارش ايرنا حجت الاسلام والمسلمين سيدمهدي قريشي روز چهارشنبه در همايش يكروزه فرماندهان و مديران انتظامي آذربايجان غربي افزود: موفقيت همه مسوولان در اداي وظيفه خود براي توسعه كشور و آذربايجان غربي در گرو تقواي الهي است.
وي با اشاره به اينكه لباس نيروي انتظامي يك لباس مقدس است، اضافه كرد: نيروهاي انتظامي با مردم سر كار دارند و بايد با اعمال خود رضايت مردم و خدا را به دست بياورند.
وي بيان كرد: امنيت پايدار امروز آذربايجان غربي در سايه تلاش شبانه روزي نيروهاي مسلح و امنيتي است و بايد قدر اين نعمت را بدانيم.
فرمانده انتظامي آذربايجان غربي نيز در اين همايش گفت: كاركنان اين فرماندهي با تلاش شبانه روزي سعي مي كنند تا امنيت را براي مردم مهيا كنند و به حول قوه الهي و با كمك نيروهاي مسلح اين امنيت در استان وجود دارد.
سردار سرتيپ دوم مسعود خرم نيا افزود: نيروي انتظامي بيشترين وقت خود را براي ارائه خدمات به مردم انجام مي دهد.
وي ادامه داد: امروز نيروي انتظامي با تجهيزات مدرن و آمادگي كامل براي برقراري امنيت در استان وجود دارد و با مخلان امنيت مردم به شدت برخورد قانوني خواهد شد.
به گزارش ايرنا همايش فرماندهان و مديران نيروي انتظامي آذربايجان غربي به مدت يك روز در سالن امام علي (ع) اروميه برگزار شد.
9918/2093