قدرت تهاجمی یگان های ارتش افزایش یافته است

مشهد - ایرنا - فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: قدرت تهاجمی یگان های ارتش با ارتقای تحرك و كارآمدی افزایش یافته و با هر تهدید مقابله خواهیم كرد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی قرارگاه منطقه ای شمال شرق نزاجا، امیر سرتیپ كیومرث حیدری در بازدید از دستاوردهای تجهیزاتی حوزه های مختلف تیپ 377 شهید سرلشكر پرویز حبرانی در مشهد افزود:
تحرك و چابكی از ویژگی های نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی است كه در این زمینه فرماندهی كل قوا بر ارتقای تحرك و كارآمدی تاكید دارند.
وی اظهار داشت: تلاش كردیم با توانمندی متخصصان داخلی، جهاد خودكفایی و همكاری صنعت دفاعی كشور تجهیزات و سلاح های خود را روزآمد كنیم.
وی گفت: اصول فرماندهی در نیروی زمینی ارتش بر سه اصل مهم ولایتمداری، عدالت محوری و شایسته سالاری استوار است و ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم كه با اجرای این سه اصل به اهداف ترسیم شده دست یابیم.
سرتیپ حیدری با بیان اینكه ارتقای آمادگی رزمی و بهبود وضع معیشتی از جمله اوامر فرمانده معظم كل قوا در حكم انتصاب بنده بود، افزود: در این مسیر تاكنون نیروی زمینی ارتش گام های موثری را با حمایت های فرمانده محترم كل ارتش برداشته است.
وی با بیان اینكه نیروهای مسلح زینت بخش كشور هستند، اظهار داشت: ارتقای منزلت اجتماعی كاركنان از برنامه های در حال اجرای ارتش جمهوری اسلامی است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در سفر خود به مشهد دیدارهای جداگانه با خانواده های معظم شهدا و دیدارهای چهره به چهره با تمام كاركنان تیپ 377 داشت.
7507 / 6053