وزیر كشور:با اتكاء به مردم هیچ نگرانی در مواجهه با تحریمها نداریم

تهران - ایرنا - وزیركشور در هشتمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی كشور، ضمن تأكید بر ضرورت باور الزامات جنگ اقتصادی تأكید كرد: با اعتماد به توان كشور و اتكاء به مردم هیچ نگرانی در مواجهه با تحریم ها نداریم.

«عبدالرضا رحمانی فضلی» شامگاه دوشنبه در محل وزارت كشور بر ضرورت باور شرایط و الزامات جنگ اقتصادی از سوی همه دست اندركاران بخش های مختلف كشور و همچنین صاحبان تریبون های عمومی؛ از خطبه های جمعه و جماعت گرفته تا رسانه ها و فضای مجازی تأكید كرد.
وزیر كشور با تبیین ضرورت استمرار آرامش و ثبات موجود در فضای افكار عمومی گفت، رضایتمندی و استمرار مقاومت مردم از اهمیت بالایی برخوردار است.
رحمانی فضلی با اشاره به در پیش رو بودن طرح بودجه سال آینده در مجلس شورای اسلامی، تصریح كرد: لازم است همه دستگاهها، شرایط بخش های مرتبط بودجه پیشنهادی دولت به مجلس شورای اسلامی را به صورت واقع بینانه در رسانه ها مطرح كنند و رسانه ها هم از كارشناسان مجرب و حقیقتاً مطلع از ابعاد مختلف مسئله، برای بحث های كارشناسی در این زمینه استفاده كنند.
وی خاطرنشان كرد: نقدها بایستی مطرح شود اما رسانه ها از جمله رسانه ملی نباید به عنوان بررسی بودجه، میدان طرح حب و بغض ها و داوری های غیرمنصفانه و غیرعادلانه باشند.
وزیر كشور با تبیین مجدد اهمیت مدیریت صادقانه و واقع بینانه افكار عمومی و ضرورت اقناع مخاطبان، پاسخگویی فوری دستگاههای مختلف كشور به شبهات و انتقادات مطرح شده در رسانه ها را خواستار شد و در عین حال بر ضرورت ایفای نقش مسئولانه اصحاب رسانه در این عرصه تأكید كرد.
رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی كشور ضمن ارزیابی مثبت از گزارش های ارائه شده از سوی كارگروه های تخصصی ستاد در این جلسه، بر ضرورت اتقاء حركت های ایجابی و تلاش برای انعكاس واقعی خدمات و دستاوردهای بخش های مختلف كشور از طریق همكاری دستگاههای مختلف و رسانه ملی تأكید كرد.
شبس**1613