۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۶
کد خبر: 83121015
T T
۰ نفر

هفتمین معاون بازنشسته از وزارت صنعت رفت

۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۶
کد خبر: 83121015
هفتمین معاون بازنشسته از وزارت صنعت رفت

تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت در حكمی «عباس تابش» را به سمت معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان حمایت از حقوق مصرف كنندگان و تولیدكنندگان منصوب كرد.

به گزارش ایرنا، «سید محمود نوابی» مدیر عامل سابق این سازمان از مشمولان قانون منع بكارگیری بازنشستگان بود و طبق قانون باید پست خود را ترك می كرد.
بر اساس اعلام روز دوشنبه وزارت صنعت، معدن و تجارت، «رضا رحمانی» در حكم انتصاب تابش از وی خواسته است با بهره‌گیری از توان فكری و مدیریتی مدیران و كارشناسان سازمان و تشكل‌های مردم نهاد تخصصی، نسبت به برنامه‌ ریزی و نظارت صحیح و اصولی در زمینه حمایت از حقوق مصرف كنندگان و تولیدكنندگان، نظارت و كنترل قیمت كالا و خدمات، انجام فعالیت‌های كارشناسی و نظارت اثربخش بر بازار، همسو و هماهنگ با برنامه‌های اجرایی معاونت بازرگانی داخلی تلاش كند.
به گزارش ایرنا، وزیر صنعت، معدن و تجارت پیش از این با صدور احكامی «عباس قبادی» را به عنوان معاون جدید بازرگانی داخلی، «فرشاد مقیمی» را به عنوان معاون امور صنایع‌ وزارتخانه و «محسن صالحی نیا» را به سمت مدیرعامل سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی ایران منصوب كرده بود.
همچنین در دوره جدید شهریار طاهرپور به عنوان سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، محمدرضا مودودی به سمت سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران، جمشید ملارحمان به عنوان سرپرست سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و سیدصالح سیدزاده برای سرپرستی معاونت امور حقوقی و مجلس وزارتخانه منصوب شده اند.
اقتصام*3065**2025