۱۱ آذر ۱۳۹۷،‏ ۱۳:۵۳
کد خبر: 83119956
T T
۰ نفر
آمریكا به دنبال بدبین كردن مردم به نظام اسلامی است

تهران- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینكه دشمن با نفوذ فكری و جنگ رسانه‌ای درصدد تاثیر بر افكار و باورهای مردم است، گفت: آمریكا می خواهد مردم را نسبت به نظام اسلامی بدبین كند.

به گزارش روز یكشنبه ایرنا از روابط عمومی سپاه، حجت ‌الاسلام ‌والمسلمین عبدالله حاجی صادقی در مراسم معارفه استاد شجره طیبه صالحین بسیج استان گیلان در بیت نماینده ولی ‌فقیه در این استان با اشاره به راهبرد و برنامه‌ریزی های استكبار برای تقابل با انقلاب اسلامی، اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی طی 4 دهه تمامی ظرفیت های خود را برای مقابله با این انقلاب الهام بخش به میدان آورده اند تا بتوانند مانع حركت و نفوذ گفتمانی آن نزد ملتهای آزادی خواه و ظلم ستیز عالم شوند‌.
وی با بیان اینكه دشمن با نفوذ فكری و جنگ رسانه‌ای درصدد تاثیر بر افكار و باورهای مردم است، گفت: آمریكا با بدبین كردن مردم نسبت به نظام اسلامی، قصد ضربه زدن به انقلاب را دارد و با وجود این هجمه و توطئه های سنگین، بصیرت وعدم انحراف فكری عامل به شكست كشاندن استكبار است.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه با اشاره به سرمایه‌گذاری آمریكا برای منحرف ساختن نیروهای انقلاب تصریح كرد: یكی از مهم‌ترین برنامه‌های آمریكا سرمایه‌گذاری بر روی نیروهای انقلاب است تا از این طریق بتواند نظام اسلامی ما را دچار خدشه و آسیب كند.
حاجی صادقی لازمه ارتقای بصیرت دینی و سیاسی را توجه به طیبه صالحین دانست و افزود: اگر می‌خواهیم دشمن را ناكام گذاریم باید از طریق طیبه صالحین بینش خود در تمامی عرصه ها را ارتقا داده تا برنامه‌های دشمن را بشناسیم.
وی با بیان اینكه انقلاب اسلامی ایران به بركت هدایت ها و تدابیر امامین انقلاب و همراهی و ایستادگی ملت و جانفشانی و پایمردی آنان پای آرمان های والای انقلاب در این 40 سال همواره روبه‌جلو حركت كرده است، تصریح كرد: انقلاب اسلامی تنها تولد اسلام ناب محمدی(ص) نیست و اهداف و رسالت خطیری را بر دوش دارد.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه یكی از ویژگی‌های مؤمن را ولایت مداری توصیف و تصریح كرد: از مهم ترین عواملی كه انقلاب اسلامی ما را طی 4 دهه حفظ كرد و استمرار داد پیوند امت با ولایت بوده است.
حاجی صادقی با اشاره به نقش مهم بسیج در توفیقات انقلاب بیان كرد: بابهره گیری از پتانسیل بی پایان بسیج در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی دیگر دغدغه‌ای نخواهد داشت.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه تصریح كرد: استكبار می‌خواهد با جنگ نرم و نفوذ فرهنگی جوانان ما را از دین زده كند، لذا مسؤولین باید برای مقابله با این توطئه مجدانه تلاش كنند.
در پایان این مراسم آیت‌الله رسول فلاحتی به‌عنوان استاد شجره طیبه صالحین بسیج سپاه قدس استان گیلان معرفی شد.
سیام*9612*1535

سرخط اخبار سیاست