۱۱ آذر ۱۳۹۷،‏ ۱۱:۵۹
کد خبر: 83119743
۰ نفر
«لالا كن» و «حمال طلا» مجوز نمایش گرفتند

تهران- ایرنا- شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی برای 2 فیلم مجوز نمایش صادر كرد.

به گزارش روز یكشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری وزارت ارشاد، شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی در جلسه اخیر كه با حضور اكثریت اعضا برگزار شد، مجوز نمایش دو فیلم «لالا كن» به تهیه كنندگی حسن كلامی و كارگردانی مصطفی قربان پور با موضوع كودك و نوجوان را صادر كرد.
بهنوش بختیاری، امین زندگانی و پادینا رهنما بازیگران لالا كن هستند.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: آرش پسرك رویاپردازی كه در كوران اختلافات پدر و مادرش برای در امان ماندن از دنیای آدم بزرگ‌ها از رویاپردازی‌هایش برای خود پناهگاه می‌سازد.
همچنین در این جلسه، مجوز نمایش «حمال طلا» به تهیه كنندگی منصور سهراب پور و كارگردانی تورج اصلانی در ژانر اجتماعی صادر شد.
سعید آقاخانی، پیام احمدی نیا، لطف الله سیفی، ژاله صامتی، امید روحانی، امین آقا فرزانه، علیرضا مهران، حسن زاهدی، داود محمدآبادی، محمود شفیع خانی و رضا شفیع خانی بازیگران فیلم حمال طلا هستند.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: رضا، حمال طلا است. شغلش رساندن طلا و جواهرات از كارگاه به مغازه است. یك روز در مسیر از او دزدی می شود و او باید غرامت بپردازد. او از دوستش لویی كمك می گیرد اما نوسانات بازار تهران اوضاع او را بدتر می كند.
فراهنگ**9246** 1055