تلاش بازيكنان شاهين در برابر رفسنجان قابل تقدير است

بوشهر-ايرنا- سرمربي تيم فوتبال شاهين شهرداري بوشهر گفت: تلاش بازيكنان اين تيم در برابر تيم مس رفسنجان قابل تقدير است.

به گزارش ايرنا، محمود فكري دوشنبه شب پس از برد سه بر صفر تيمش در جمع خبرنگاران افزود: بازيكنان با تلاش ستودني خود به شاهين بوشهر شخصيت تيمي دادند و اين روند رو به رشد بايد همچنان تداوم يابد.
وي بيان كرد: تيم شاهين در ديدار با تيم مس رفسنجان بازي زيبايي ارائه كرد و در نيمه نخست مي توانست تعداد گل هاي بيشتري بزند اما اين نيمه با يك گل به سود شاهين به پايان رسيد.
فكري ادامه داد: در نيمه دوم بازيكنان با فرصت طلبي خود موفق به افزايش گل ها شدند تا هواداران تيم شاهين با كسب يك پيروزي مقتدرانه خوشحال راهي خانه هاي خود شوند.
وي اظهار داشت: در اين ديدار بازيكنان مس رفسنجان از همان ابتدا به دنبال وقت تلفي بودند كه اين امر كار را براي تيم شاهين دشوار كرده بود.
فكري ادعا كرد: بازيكنان مس رفسنجان در صحنه هاي متعددي قصد فريب داور را داشتند و بيشتر به دنبال متشنج و خراب كردن جو بازي بودند كه اين امر منجر به حاشيه كشانده شدن بازي شد.
سرمربي شاهين بوشهر ادامه داد: در يك صحنه نيز كه قصد آرام كردن مربي حريف را داشتم داور به تصور اينكه با وي درگير شدم به اشتباه من را از زمين مسابقه اخراج كرد.
فكري گفت: تيم حريف كه با تشنج و حاشيه سازي قصد گرفتن امتياز از تيم شاهين را داشت پس از دريافت گل نخست بازي بهتري ارائه كرد و اين بازي خوب آنها باعث شد شاهين نيز بازي زيباتري از خود نشان دهد.
وي ادامه داد: تاخير در برگزاري بازي اين هفته باعث شد تا فرصت آماده سازي تيم شاهين براي ديدار هفته آينده برابر ملوان انزلي يك روز كاهش يابد ولي با برنامه ريزي اين تاخير جبران مي شود.
فكري در ارتباط با مصدوميت برخي از بازيكنان تيم شاهين گفت: بدن سازي بازيكنان در شرجي و گرما انجام و بدن هاي آنها تخليه و در ادامه ريكاوري آنها به خوبي انجام نشد و اين امر زمينه ساز مصدوميت برخي از بازيكنان شد.
وي گفت: با اين حال با توجه به وجود بازيكنان خوب جايگزين، اين آسيب ديدگي ها خللي در روند نتيجه گيري تيم شاهين ايجاد نكرد.
تيم شاهين بوشهر با اين برد 26 امتيازي شد و به صدر جدول رفت و تيم مس رفسنجان نيز با 10 امتياز همچنان در رتبه چهاردهم جدول باقي ماند.
در هفته پانزدهم ليگ دسته يك فوتبال كشور تيم شاهين بوشهر در انزلي به مصاف ملوان مي رود و مس رفسنجان نيز در خانه با نود اروميه ديدار مي كند.
7212/6047/6045