مديران از هر فرصتي براي ديدار با مردم استفاده كنند

ايلام - ايرنا - استاندار ايلام گفت: مديران اجرايي بايد از هر فرصتي براي ديدار با مردم براي شنيدن درخواست و رفع مشكلات آنها استفاده كنند.

به گزارش ايرنا، قاسم سليماني دشتكي روز شنبه در ملاقات عمومي با مردم استان ايلام اظهار كرد: به دستگاه هاي اجرايي تاكيد شده براي حل مشكلات مردم وقت ملاقات و سركشي تعيين و نيازمندان، معلولان و اقشار آسيب پذير جامعه را فراموش نكنند.
وي با بيان اينكه نظام جمهوري اسلامي و دولت متعلق به مردم است، افزود: تلاش همه مديران رسيدگي به امور جامعه و مردم است و در اين مدت از راه هاي مختلف همچون خطبه هاي نماز جمعه، بازديد ها از اقشار مختلف مردم، خانواده معظم شهدا، جانبازان، ايثارگران، اقشار ضعيف و كم درآمد جامعه و خانواده هاي آسيب پذير از طريق ميز خدمت، سفرهاي شهرستاني و ملاقات هاي مردمي با مردم ارتباط برقرار شده است.
استاندار ايلام يادآور شد: مرحله دوم ميز خدمت نيز براي رسيدگي به مشكلات و مطالبات مردم بزودي اجرا مي شود و دستگاه هايي كه بيشتر با مردم سر و كار دارند آماده ارائه خدمت و پاسخگويي به آنان هستند.
سليماني دشتكي تاكيد كرد: كشورمان در شرايط خاصي قرار دارد هرچند امكان اشتغال دولتي وجود ندارد اما بايد اشتغال بخش خصوصي قويتر شود و دستگاه هاي حمايتي، درماني و خدماتي نيز براي رفع مشكلات مردم حمايت كنند.
وي اضافه كرد: دستگاه هاي اجرايي و مديران تلاش كنند دستور العمل ها، قوانين و برنامه ها را به سود مردم انجام و مشكلات را حل كنند.
به گزارش ايرنا، در اين ديدار كه با حضور مديران دستگاه هاي اجرايي برگزار شد مسائل و مشكلات افراد متقاضي ملاقات با استاندار بررسي و دستورات لازم براي رفع مشكلات آنها از طرف استاندار ايلام صادر شد.
7180/6119