تكميل طرح‌هاي گردشگري در اولويت شهرداري آستارا باشد

آستارا - ايرنا - فرماندار آستارا گفت: تكميل طرح‌هاي گردشگري نظير احياء پارك جنگلي بي‌بي يانلو، بهسازي حاشيه تالاب استيل و شناگاه‌هاي ساحلي بايد به‌صورت جدي در اولويت برنامه هاي شهرداري اين شهر قرار گيرد.

به گزارش خبرنگار ايرنا يونس رنجكش روز يكشنبه در نشست با شهردار و شوراي اسلامي شهر در فرمانداري آستارا افزود: تكميل طرح هاي گردشگري با برخي دخالت‌ها به تعويق افتاده است و شهرداري و شوراي اسلامي شهر بايد به دور از گرايش‌هاي سياسي و ديدگاه‌هاي تحميلي برخي افراد، كارهاي خود را پيگيري كنند.
وي بيان كرد: تغيير و تحول متناسب با زمان، از الزامات مديريت شهري است و اعضاي شوراي اسلامي و شهردار بايد به سمت برنامه ريزي هاي جديد حركت كنند.
فرماندار آستارا اظهار كرد: جذب سرمايه گذار و سپردن كارهاي عمراني به بخش خصوصي، موجب رونق مديريت شهري مي شود و بايد اعتماد سرمايه گذاران را به پشتوانه قانون جلب كنيم.
سروش وظيفه رئيس شوراي اسلامي شهر آستارا هم در اين جلسه گفت: توجه ويژه فرمانداري به توسعه پايدار، موجب همگرايي مسئولان در مديريت طرح‌ها شده و حمايت مسئولان ارشد استان نيز براي توسعه همه جانبه آستارا ضروري است.
شهرستان مرزي بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در غرب استان گيلان و همسايگي جمهوري آذربايجان قرار دارد و مركز آن با جاذبه هاي گردشگري، اقتصادي و تاريخي جزو 20 شهر گردشگرپذير ايران است.
7105 / 7124/2007