بيش از 36 هزار نفر در سمنان خدمات درمان اعتياد دريافت كردند

سمنان - ايرنا - مديركل بهزيستي استان سمنان گفت: 36 هزار و 724 نفر در اين استان از ابتداي كار دولت تدبير و اميد تا پايان مهرماه امسال از مركزهاي درمان و كاهش آسيب اعتياد اين اداره كل خدمات دريافت كردند.

عليرضا ايزدپور روز يكشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: از سال 92 تا پايان هفت ماه ابتدايي امسال براي 548 هزار و 119 مددجوي زير چتر بهزيستي برنامه پيشگيري اجتماع محور اجرا شده است.
وي ادامه داد: ارائه خدمات تخصصي به گروه هاي در معرض آسيب و آسيب ديدگان اجتماعي يكي از 150 وظيفه تعريف شده براي سازمان بهزيستي است.
وي اظهار داشت: از سال 92 تا پايان مهرماه امسال، 364هزار و 907 نفر در حوزه اجتماعي، توانبخشي، پيشگيري و مشاركت از بهزيستي استان سمنان خدمات دريافت كردند.
ايزدپور تصريح كرد: بيكاري منشاء بسياري از آسيب هاي اجتماعي است و بهزيستي براي يك هزار و 92 تن از مددجويان در اين بازه زماني شغل ايجاد كرده است.
وي خاطر نشان كرد: سه هزار و 891 نفر در مراكز روزانه، حرفه آموزي و كارگاه هاي توليدي حمايتي در مدت زمان عنوان شده از بهزيستي اين استان خدمات دريافت كردند.
به گفته وي، توجه به قشر آسيب ‌پذير مورد تاكيد رهبر معظم انقلاب و رئيس جمهوري است و اين سازمان در راستاي تحقق اين هدف تلاش مي كند.
مدير كل بهزيستي استان سمنان گفت: 65 هزار و 416 مددجو زير چتر بهزيستي هستند كه از اين تعداد 20 هزار و 610 مددجو مستمري بگير هستند.
7342/7408