تيم فوتبال شهرداري آستارا برابر شهرداري نوشهر پيروز شد

آستارا - ايرنا - تيم فوتبال شهرداري آستارا در چهارمين بازي خانگي در هفته نهم ليگ دسته سوم كشور، با نتيجه دو بر يك شهرداري نوشهر را شكست داد و صدر نشيني خود را در گروه دوم مسابقات تثبيت كرد.

به گزارش خبرنگار ايرنا اين مسابقه عصر شنبه در ورزشگاه پورياي ولي تالش برگزار شد و نيمه اول با نتيجه يك بر صفر به سود شهرداري آستارا به پايان رسيد و در نيمه دوم، تيم ميهمان يك گل به ثمر رساند و شهرداري آستارا گل پيروزي خود را با ضربه پنالتي وارد دروازه كند.
گل هاي شهرداري آستارا را امين حقده در دقايق پنج و 69 به ثمر رساندند و گل تيم نوشهر را احمد تقي زاده در دقيقه 66 وارد دروازه ميزبان كرد و قضاوت ديدار بر عهده محمد جهاني، افشين شهبازي و سعيد دلير از استان اردبيل بود.
باشگاه فوتبال شهرداري آستارا براي حضور موفق در ليگ دسته سوم كشور، با حسن اشجاري بازيكن سابق تيم ملي به عنوان سرمربي قرارداد همكاري بسته و از هشت بازي، هفت برد و يك مساوي كسب كرده است و در بازي بعدي خود، ميهمان برق آرا كرج خواهد بود.
در مرحله نخست ليگ دسته سوم كشور، 65 تيم در پنج گروه رقابت مي كنند و تيم شهرداري آستارا به عنوان تنها نماينده گيلان، در جايگاه نخست گروه دوم مسابقات قرار دارد.
شهرستان بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در غرب استان گيلان واقع و سه هزار و 500 ورزشكار در آن ساماندهي شده است.
7105 / 7124/2007