۲۵ آبان ۱۳۹۷،‏ ۲۱:۳۷
کد خبر: 83101803
۰ نفر
كمانداران برتر فارس به رقابت پرداختند

شيراز-ايرنا- كمانداران استان فارس درمسابقات تيرو كمان استان فارس به مسافت 30 متر با هم به رقابت پرداختند.

رئيس هيات تيركمان فارس شامگاه جمعه در گفت وگو با ايرنا بيان داشت: 38 كماندار دختر و پسر در اين پيكار ها كه جمعه به ميزباني جهرم برگزار شد در 2بخش كامپوند و ريكرو شركت داشتند.
تفضل روحاني افزود: در رشته ريكرو بزرگسالان و در رده آقايان محمد فلاح از شيراز ،عبدالله محمدي از گراش و محمد مهدي چشمه زنگي از شيراز عنوان اول تا سوم را كسب كردند و در رشته كامپوند اين رده هم حميدرضا محمدي از گراش، احسان يوسفي از شيراز و حسين روحاني از جهرم به ترتيب سكوي اول تا سوم را از آن خود كردند.
همچنين در رشته ريكرو رده جوانان، رضا افشون از شيراز به مقام قهرماني رسيد و محمد آبكار از جهرم دوم شد و در كامپوند علي زارع از شيراز اول شد، امير علي هنري و مهدي آقايي از جهرم دوم و سوم شدند.
در رشته ريكرو بزرگسالان در رده خانم ها، زهره رابو از شيراز مدال طلا گرفت، طيبه ريحاني از شيراز نشان نقره دريافت كرد و مريم خادمي از شيراز به مدال برنز دست يافت و در رشته كامپوند، زهرا مراديان از جهرم، سارا بنياني از شيراز و مريم علي آبادي از شيراز به ترتيب اول تا سوم شدند.
در رده ريكرو جوانان در بخش خانم ها الميرا دهقاني ازشيراز اول شد، فاطمه محمدي از گراش نايب قهرمان شد و مرضيه جهانيان از شيراز به مقام سوم رسيد و در رشته كامپوند،مليكا قنبري از شيراز قهرمان شد.
7368 /1876

سرخط اخبار استان‌ها