اقدام قوه قضايي در برخورد با مفسدان اقتصادي قابل تحسين است

مهاباد- ايرنا- امام جمعه مهاباد با اشاره به اعدام سلطان سكه و همدست وي، گفت: اقدام قوه قضايي در برخورد با مفسدان اقتصادي قابل تحسين است و بايد همچنان ادامه داشته باشد.

ماموستا عبدالسلام امامي در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته مهاباد افزود: دستگاه قضائيه در ادامه برخورد با مفسدان اقتصادي به سراغ ديگر سلطان‌ها نيز برود تا اعتماد مردم نسبت به اين نهاد قضايي بيش از قبل جلب شود و ديگر شاهد سلطاني و سلطان‌گري در بازار‌هاي ايراني نباشيم.
وي ادامه داد: برخورد قاطع با افرادي كه از راه آشوب بازار سود كلاني از جيب مردم كسب مي كنند، درس بزرگي براي بقيه كساني است كه مي خواهند از گراني و فشار بر روي مردم به نفع خود استفاده كنند.
ماموستا امامي با اشاره به در پيش بودن اعياد ماه ربيع الاول، اظهار داشت: پيامبر گرامي اسلام (ص) محور وحدت و مودت بين مسلمانان مي باشد و لازم است تا در هفته وحدت اين انسجام و همدلي بيش از هر زمان ديگري، به نمايش گذاشته شود.
امام جمعه مهاباد اضافه كرد: خطرها و توطئه هاي دشمن بيشتر از گذشته شده و نقشه شوم استكبار اختلاف افكني بين امت هاي اسلامي است كه بايد در اين راستا وحدت و انسجام ما دشمن شكن باشد.
ماموستا امامي يادآور شد: با ورق زدن مختصر تاريخ اسلام خواهيم ديد كه در هر كجا مسلمانان پيشرفتي داشته‌اند، در سايه وحدت بوده و هركجا انحطاط و سقوط كرده‌اند اغلب به دليل تفرقه و پراكندگي بوده است.
وي همچنين با اشاره به اولين سالگرد زلزله دلخراش استان كرمانشاه گفت: تاكنون خدمات ارزشمندي با تلاش هاي شبانه روزي دولت و ديگر نهادها و مسوولان در مناطق زلزله زده عرضه شده و حضور مردم نيز در همكاري و همدردي با هموطنان بسيار محسوس است.
ماموستا امامي در ادامه از بانيان برگزاري دومين همايش منطقه اي علمي و ادبي استاد «هه ژار» در مهاباد تشكر كرد و همچنين فوت رييس سازمان تامين اجتماعي را نيز تسليت گفت.
نماز جمعه اين هفته مهاباد به امامت ماموستا عبدالسلام امامي و با حضور پرشور مردم و مسوولان در مسجد جامع اين شهرستان برگزار شد.
9903/3072