سانحه رانندگي در شاهين دژ يك كشته و يك زخمي برجا گذاشت

مهاباد- ايرنا- فرمانده پليس راه شاهين دژ- تكاب گفت: تصادف 2 دستگاه خودرو سواري در ابتداي اين محور به سمت تكاب يك كشته و يك زخمي برجاگذاشت.

سروان بابك رضانژاد روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اين سانحه رانندگي صبح امروز در يك كيلومتري جاده شاهين دژ- تكاب و حوالي پيچ «حاج قاسم» بر اثر برخورد شديد يك دستگاه سواري پژو 206 با يك دستگاه سواري پرايد روي داد.
وي بيان كرد: در اين حادثه رانندگي، راننده خودرو پرايد به علت شدت جراحت هاي وارده در حين انتقال به بيمارستان جان خود را از دست داد و راننده پژو 206 نيز دچار جراحت شد.
سروان رضانژاد علت اين سانحه رانندگي را بي احتياطي و تجاوز به چپ راننده سواري پژو 206 اعلام كرد.
فرمانده پليس راه شاهين دژ- تكاب با بيان اينكه اين خودروها به جز رانندگان سرنشين ديگري نداشتند، ادامه داد: محل سانحه رانندگي امروز با علايم و تابلوهاي هشدار دهنده به عنوان نقطه حادثه خيز و پر تصادف آشكار شده است.
سروان رضانژاد افزود: رانندگان خودروها و وسايل نقليه در هنگام رانندگي به علايم هشداردهنده در پيچ ها و نقاط حادثه خيز به ويژه در ورودي جاده ها به شهر توجه كرده و با احتياط بيشتر و سرعت كمتري تردد كنند.
به گزارش ايرنا، شاهين دژ در جنوب آذربايجان غربي و در فاصله 85 كيلومتري تكاب واقع شده است.
راه دسترسي اين 2 شهرستان سخت گذر بوده و داراي گردنه ها و پيچ هاي خطرناكي به خصوص در مناطق سانجود، مايين بلاغ و ساروق است.
7514/6185/3072