تصادف در جاده سروآباد به كامیاران 2 كشته برجا گذاشت

سنندج - ایرنا - تصادف رانندگی میان یكدستگاه كامیون با سواری پژو 405 در محور ارتباطی سروآباد به كامیاران 2 كشته و یك مصدوم بر جا گذاشت.

رئیس پلیس راه مریوان - سنندج شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عصر امروز یكدستگاه پژو سواری 405 با یكدستگاه كامیون در جاده ارتباطی سروآباد به كامیاران تصادف كرد.
سرگرد داود ابوالفتحی تاكید كرد: در این حادثه سه نفر از سرنشینان سواری 405 بدلیل شدت جراحات وارده مصدوم شدند كه توسط خودروهای عبوری به بیمارستان سروآباد منتقل شدند.
وی افزود: علت این تصادف رانندگی عدم رعایت حق تقدم و گردش به چپ ناگهانی سواری 405 از سوی كارشناسان پلیس راه اعلام شد.
بخشدار مركزی سروآباد نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تایید این حادثه رانندگی گفت: سرنشینان سواری پژو از اهالی روستای دل بخش مركزی ولی ساكن مریوان بودند كه برای شركت در مراسم ختم به این روستا آمده بودند.
بهروز علی نژاد اظهار داشت: خودروی حامل این افراد حین بازگشت از مراسم ختم در سه راهی روستای ژریژه در مسیر ارتباطی سروآباد - كامیاران با یكدستگاه كامیون برخورد كرد.
وی اضافه كرد: سرنشینان سواری پژو توسط اهالی روستای ژریژه به بیمارستان شهید چمران سروآباد منتقل شدند ولی بدلیل شدت جراحات 2 نفر شان جان باخت و نفر سوم نیز برای سیر مراحل درمانی به بیمارستان بعثت سنندج اعزام شد.
علی نژاد یادآور شد: جسد 2 جانباخته این تصادف به سردخانه بیمارستان مریوان منتقل شد تا جهت انجام مراحل قانونی به پزشكی قانونی تحویل شود.
به گزارش ایرنا، مسیر ارتباطی شهرستان های كامیاران - سروآباد - مریوان از میان و یا كنار برخی روستاهای بخش مركزی سروآباد می گذرد و با توجه به اینكه مسافت این سه شهرستان از این مسیر كاهش یافته از مسیرهای مهم و پر تردد ارتباطی به شمار می رود.
جاده سروآباد - كامیاران به طول 112 كیلومتر در چند سال اخیر به عنوان یكی از پروژه های مهم این 2 شهرستان كه ارتباط جنوب به غرب كشور را به متصل می كند با پیگیری های مسئولین آسفالت و بهسازی شده و اكنون تنها هفت كیلومتر آن خاكی است كه به گفته مسئولان تا پایان سال جاری این قطعه از مسیر نیز آسفالت می شود.
7354/9102

سرخط اخبار استان‌ها