پارس آرا شيراز مقابل مس رفسنجان شكست سنگيني متحمل شد

شيراز-ايرنا- تيم پارس آرا شيراز در رقابت هاي فوتسال برتر بانوان كشور مقابل مس رفسنجان شكست سنگيني متحمل شد.

به گزارش ايرنا در اين بازي كه از هفته دوازدهم اين رقابت ها شنبه در سالن ابوالفتحي شيراز برگزار شد، تيم ميزبان با نتيجه 16 بر سه مغلوب حريف خود شد.
تيم پارس آرا شيراز در اين ديدار چندين بازيكن مطرح و با تجربه خود را همچون پرستو كهن و مريم نوري را در اختيار نداشت از اين رو با يك عده بازيكن جوان گام به ميدان گذاشت و بازي را واگذار كرد.
شاگردان نجمه برزگر، سرمربي تيم پار س آرا كه نخستين سال خود را در ليگ برتر تجربه مي كنند نياز به زمان و تقويت بازيكنان مطرح دارد تا اين تيم هم بتواند در زمره مدعيان باشد هر چند كه تا اين جاي كار هم نتايج خوبي گرفته و قابل قياس با همشهريش صنعت فجرشيراز نيست.
قصاوت اين بازي را گلاره ناظمي، فريبا كعبي، اعظيمه شكرانه و اعظم حسيني بر عهده داشتند.
تيم پارس آرا هم اينك با 12 امتياز رده هشتم جدول را به خود اختصاص داده است و مس رفسنجان هم با 18 امتياز ششم است.
با پايان يافتن هفته دوازدهم، تيم ملي حفاري اهواز با 36 امتياز همچنان در صدر جدول قرار دارد، نامي نو اصفهان با 31 امتياز دوم و تيم دختران كويركرمان هم با 21 امتياز در جايگاه سوم است.
همچنين تيم فجر شيراز ديگر نماينده فارس در ليگ برتر با 19 امتياز رده چهارم را به خود اختصاص داده است.
تيم پارس آرا شيراز در هفته سيزدهم اين رقابت ها روز بيست و ششم آبان ماه جاري در شهركرد به مصاف تيم دريژنو اين شهر مي رود و تيم صنعت فجر شيراز هم در اين روز در رشت ميهمان تيم شهرداري اين شهراست.
در رقابت هاي فوتسال برتر بانوان كشور 11 تيم حضور دارند و در پايان اين بازي ها كه به صورت رفت و برگشت برگزار مي شود، چهار تيم بالاي جدول براي تعيين تيم قهرمان به مرحله حذفي (پلي آف) صعود خواهند كرد.
7368 /6118

سرخط اخبار استان‌ها