۱۹ آبان ۱۳۹۷،‏ ۱۶:۴۰
کد خبر: 83094407
۰ نفر
اطلاعات كاملي از وضعيت صنايع قرچك در دست نيست

تهران-ايرنا-معاون برنامه ريزي و هماهنگي امور عمراني فرمانداري قرچك با تأكيد بر نقش اطلاعات و آمار در برنامه ريزي صحيح در حوزه هاي مختلف گفت : اطلاعات كاملي از وضعيت فعاليت صنايع قرچك در دست نيست.

به گزارش ايرنا ، الله بخش حبيبي روز شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي قرچك كه درمحل فرمانداري اين شهرستان برگزار شد اظهار داشت: براي كمك به رفع مشكلات صنايع و واحدهاي توليدي لازم است كه اطلاعات و شناخت درستي از منابع ، ظرفيت‌ها ، نيروي انساني و ميزان توليد آن واحد در دست باشد تا با تنظيم سياست‌هاي جديد اقتصادي و تجاري مبتني بر اصل تداوم فعاليت ، راهكارهاي برون‌رفت از شرايط نامناسب اقتصادي تدوين شود.
وي افزود : اگر اطلاعات و آمار درستي از وضعيت فعاليت ، ميزان توليد ، نيروي انساني ، مواد اوليه مورد نياز و ساختار تشكيلاتي يك واحد صنعتي در دست نباشد ، برنامه ريزي براي برون رفت آن واحد ، از مشكلات پيش رو امكان پذير نبوده و يا به نتيجه مطلوب منجر نمي شود.
وي تصريح كرد: تمامي دستگاه‌هاي اجرايي موظفند تا به‌صورت مستمر ، اطلاعات واحدهاي توليدي و صنايع مستقر در شهرستان را به روز رساني كرده و با بازديد از واحدهاي توليدي ،مشكلات آن ها را احصاء و موانع توليد را با همراهي صاحبان صنايع برطرف نمايند.
حبيبي تأكيد كرد: تمامي اعضاي ستاد اقتصاد مقاومتي شهرستان بايد با تلاش ، جديت و اهتمام ويژه از تعطيلي حتي يك واحد صنعتي نيز جلوگيري كنند.
وي با اشاره به در پيش بودن فصل سرما و لزوم گاز رساني به واحدهاي توليدي بخش كشاورزي از مديريت جهاد كشاورزي قرچك خواست تا سياهه اي از بهره برداران بخش كشاورزي نيازمند گازرساني و اقدامات صورت گرفته در خصوص انتقال گاز به متقاضيان را به فرمانداري ارسال كند.
قرچك با 270 هزار نفر جمعيت در 30 كيلومتري جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/7254 / 1539