۱۹ آبان ۱۳۹۷،‏ ۱۶:۲۱
کد خبر: 83094382
۰ نفر
شهادت و ايثار اوج روحيه يك ملت است

قزوين - ايرنا - شهردار قزوين شهادت و ايثار را اوج روحيه يك ملت دانست و گفت: ملت بزرگ ايران در دفاع مقدس جانانه در مقابل ظلم و تجاوز ايستادگي كرد و با شهادت و از خودگذشتگي به بهترين شكل ممكن از سرزمين خود پاسداري به عمل آورد.

به گزارش بعدازظهر شنبه ايرنا و به نقل از روابط عمومي شهرداري قزوين، علي صفري در بازديد از محل برگزاري كنگره ملي سه هزار شهيد در نمايشگاه بين المللي استان با بيان اينكه خواسته بزرگ شهداي عزيز حفظ وحدت آحاد جامعه است، ادامه داد: اگر قرار است به آرمان شهداي گرانقدر نزديك شويم بايد وحدت ملي را تحكيم كنيم.
اين مسئول با اشاره به اينكه شهدا فراتر از مقياس جريان هاي سياسي و متعلق به تمامي اقشار ملت ايران هستند، خاطرنشان كرد: اين فصل مشترك مي تواند به تقويت روحيه وحدت ملي همه احزاب و جريانات سياسي كمك كند تا در شرايط فعلي كشور كه دشمن با تمام قوا به جنگ اقتصادي با ملت ما آمده است، زمين گير شود.
صفري به برگزاري باشكوه كنگره ملي سه هزار شهيد اين استان اشاره كرد و گفت: شهرداري و شوراي اسلامي شهر قزوين با تمام قوا همگام با ساير دستگاه هاي ذيربط و در راستاي برگزاري اين رويداد مهم تاريخي و فرهنگي تلاش دارد تا پيام اين واقعه در سراسر كشور و جهان به نحو مطلوبي انعكاس يابد.
كنگره ملي سه هزار شهيد استان قزوين از 20 تا 24 آبان ماه جاري در محل دايمي نمايشگاه هاي بين المللي قزوين برگزار مي شود.
8054