۱۹ آبان ۱۳۹۷،‏ ۱۲:۲۹
کد خبر: 83093987
۰ نفر
قهرمانان كشتي نونهالان همدان معرفي شدند

همدان- ايرنا- سخنگوي هيات كشتي همدان گفت: قهرمانان كشتي نونهالان آزاد و فرنگي اين استان با برگزاري يك دوره مسابقه به ميزباني شهرستان تويسركان معرفي شدند.

حامد صيفي روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: در اين رقابت ها كه با عنوان گراميداشت ياد و خاطره شهيد بهرامعلي الوندي به ميزباني سالن الغدير تويسركان برگزار شد، 78 كشتي گير در رشته آزاد و 60 كشتي گير در رشته فرنگي حضور داشتند.
وي بيان كرد: در رقابت ها و در رشته آزاد محمدحسام حاصلي از همدان در وزن 32 كيلوگرم، اميرعلي شعباني از همدان در وزن 38 كيلوگرم، محمدمهدي ابراهيمي از همدان در وزن 41 كيلوگرم، مهراب پرويزي از نهاوند در وزن 44 كيلوگرم و محمدمهدي منوري از همدان در وزن 48 كيلوگرم قهرمان شدند.
صيفي افزود: همچنين در وزن 52 كيلوگرم اميرحسين عبدي از همدان، وزن 57 كيلوگرم محمدرضا سياوشي از نهاوند، وزن 62 كيلوگرم عباس زنديه از ملاير، وزن 68 كيلوگرم حميد دارابي از نهاوند، وزن 75 كيلوگرم اميرمحمد ميرزايي از نهاوند، وزن 85 كيلوگرم سهيل جاويدان از همدان و در وزن يكصد كيلوگرم محمدمهدي زنگنه از تويسركان عنوان هاي برتر را كسب كردند.
سخنگوي هيات كشتي همدان يادآور شد: در رشته فرنگي و در وزن 35 كيلوگرم حسين ترك از همدان، 38 كيلوگرم رضا جامه بزرگي از نهاوند، وزن 42 كيلوگرم ابوالفضل خويشوند از نهاوند، وزن 44 كيلوگرم حسين مدني از تويسركان، وزن 48 كيلوگرم محمدصالح قره باغي از همدان و در وزن 52 كيلوگرم اميرحسين عبدالوند از تويسركان بر سكوي نخست ايستادند.
وي اظهار داشت: در اين رقابت ها و در وزن 57 كيلوگرم محمد كرمي از كبودراهنگ، 62 كيلوگرم كيان پوربهمن از همدان، 68 كيلوگرم مهدي صادقي از بهار، وزن 75 كيلوگرم علي همداني از همدان، وزن 85 كيلوگرم اميرمحمد زارعي از همدان و در وزن يكصد كيلوگرم بهنام گمار از همدان مقام هاي قهرماني را به دست آوردند.
در اين رقابت ها از برخي قهرمانان و پيشكسوتان كشتي تجليل به عمل آمد و قرار است در ساير مسابقات استاني اين برنامه ادامه يابد.
قهرمانان رقابت هاي كشتي آزاد و فرنگي نونهالان همدان مجوز حضور در مسابقات قهرماني كشور را كسب كردند.
7520/2087